Dainų diena 2018
Naujienos
Liepos 31 d. - rugpjūčio 5 d. Anykščiuose vyks Šiaurės Europos šalių mėgėjų teatro aljanso NEATA festivalis "Baltijos skrydis".
2018-07-19


Festivalio moto / The motto of the festival:

TRADICIJA KURIA ATEITĮ / TRADITION CREATES FUTURE

2018 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 5 d. Anykščiuose

July 31th - August 5th , 2018, Anykščiai, Lithuania


07.31 Antradienis / Tuesday

Аtvykimas / Arrival

 15.00 -17.00 Vakarienė / Dinner

 17.00 Festivalio atidarymas / Opening of the festival

NEATA jaunimo spektaklis / NEATA Youth Performance

 18.30 – 19.30 Spektaklis / The performance (Lietuva /Lithuania)

Teatras ARLEKINAS / Theater ARLEKINAS (Vilnius)

Pagal Viljamą Šekspyrą / by William Shakespeare

HAMLETAS / HAMLET

Režisierė / Director - Tatjana Timko

 20.00 – 21.30 Spektaklis / The performance (Estija / Estonia)

Lendteater

Jean Genet

TARNAITĖS / THE MAIDS

Režisierius / Director - Ain Saviauk

21.30 Festivalio klubas / Festival Club

 

08.01 Trečiadienis / Wednesday

9.00 Pusryčiai / Breakfast

10.00 Ekskursija į Arklio muziejų / Kulinarinis paveldas

Excursion to the Horse Museum / Culinary Heritage

Pietūs / Lunch

 16.00 – 16.50 Spektaklis / The performance (Norvegija / Norway)

Hokksund ByTeater

Vitoldas Gombrovičius / Witold Gombrowicz

IVONA – BURGUNDIJOS PRINCESĖ

YVONNE – THE PRINCESS OF BURGUNDY

Režisierius / Director - Damir Dado Pudar

17.30 Vakarienė / Dinner

19.30 – 20.40 Spektaklis / The performance (Lietuva / Lithuania)

Anykščių kultūros centro teatras / Anykščiai Cultural Center Theater

Justinas Marcinkevičius

MINDAUGAS

Režisierius / Director – Jonas Buziliauskas

21.00 Festivalio klubas / Šalių prisistatymai (Lietuva, Estija, Norvegija, Islandija)

Festival Club / Country presentations (Lithuania, Estonia, Norway, Iceland)

 

08.02 Ketvirtadienis / Thursday

19.30 – 20.10 Spektaklis / The performance (Jungtinė Karalystė / UK)

Teatras THE OUESTORS / THE QUESTORS Theatre

Brian Friel pagal AntonąČechovą / Brian Friel after Anton Chekhov

MEŠKA / THE BEAR

Režisierė / Director - Sarah Stoddart

21.00 Festivalio klubas / Šalių prisistatymai (Farerai, Švedija, Jungtinė Karalystė )

Festival Club / Country presentations(Faroe Islands, Sweden,UK)

 

08.03 Penktadienis / Friday

9.00 Pusryčiai / Breakfast

 10.00 -11.00 Spektaklių refleksija (Norvegija, Estija, Lietuva)

Performance reflection (Norway, Estonia, Lithuania)

 11.00 - 13.00 Kūrybinės laboratorijos (Farerai, Švedija, Jungtinė Karalystė, Islandija)

Creative Laboratories (Faroe Islands, Sweden,UK, Iceland)

 13.00 - 14.00 Pietūs / Lunch

14.00- 14.30 Spektaklis / The performance (Danija / Denmark)

Teatras EZHNO / Theater EZHNO

Casper Mohr

TOKSIŠKAS VYRAS / A TOXIC MAN

Režisierė / Director -Judith Rothenborg

 16.00 – 17.10 Spektaklis / The performance (Latvija / Latvia)

Jūrmalos kultūros centro Kaugario kultūros namų jaunimo teatras EKSPERIMENTS /

Culture centre of Jurmala Kauguri culture house youth theatre EKSPERIMENTS

Dace Umbraško and theatre group

EGZAMINŲ SESIJA. LATVIJOS FOLKLORINĖS DAINOS. VESTUVĖS /

EXAMSESSION. LATVIAN FOLKSONGS. WEDDING

Režisierė / Director – Dace Umbraško

18.00 Vakarienė / Dinner

19.30 – 21.00 Spektaklis / The performance (Suomija / Finland)

Huoneteatteri (Jyväskylä)

Lee Hall

VALGIO GAMINIMAS SU ELVIU / COOKING WITH ELVIS

Režisierius / Director - Matti Tolvanen

21.00 Festivalio klubas / Šalių prisistatymai (Latvija, Danija, Suomija)

Festival Club / Countries presentations (Latvia, Denmark, Finland)

08.04 Šeštadienis / Saturday

9.00 Pusryčiai / Breakfast

 10.00 – 11.00 Spektakliu refleksija (Švedija, Jungtinė Karalystė, Farerų salos) / Performance reflection (Sweden, UK, Faroe Islands)

 11.00 -13.00 Kūrybinės laboratorijos (Danija, Latvija, Suomija) / Creative Laboratories (Denmark, Latvia, Finland)

 13.00 –14.00 Pietūs / Lunch

14.00 - 15.00 Spektaklis / The performance (Islandija / Iceland)

Teatras LEIKFÉLAG KÓPAVOGS / Theater LEIKFÉLAG KÓPAVOGS

Hrefna Friðriksdóttir

JUODOJI DĖŽĖ / THE BLACK BOX

Režisierė / Director -Ágústa Skúladóttir

 15.00 Spektaklių refleksija (Suomija) / Performance reflection (Finland)

16.00 - 18.30 Teatralizuota ekskursija / Theatrical tour "On tops of the trees"

 19.00 Festivalio uždarymas / Closing of the festival

19.30 Atsisveikinimo vakaronė / Farewell party

21.00 Festivalio klubas / Festival Club

08.05 Sekmadienis / Sunday

9.00 Pusryčiai / Breakfast
Išvykimas / Departure


Festivalio organizatoriai:

Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Lietuvos mėgėjų teatro sąjunga
Anykščių kultūros centras

Rėmėjai:

Lietuvos kultūros ministerija
Lietuvos kultūros taryba
Anykščių rajono savivaldybė