Dainų diena 2018
Naujienos
Skelbiama choro vadovų kvalifikacijos kėlimo kursų „Vasaros akademija“ programa
2020-07-29

 

Šių metų rugpjūčio 6-10 dienomis Birštone vyks kvalifikacijos kėlimo kursai VASAROS AKADEMIJA (apgyvendinimas “Birštonas Royal Spa Residence” viešbutyje).
 
Vasaros akademijos programa 2020

Šiemet “Vasaros akademija” vyks kiek kitaip nei įprasta. Tomis pačiomis datomis Birštone vyks vaikų chorų stovykla “Junior Choir Camp”, kurios programa bus integruota į “Vasaros akademiją”. Šalia įprastų “Vasaros akademijos” formatų (choro studijos, paskaitų ir renginių pristatymų) stebėsime, kaip su vaikais dirba “Junior Choir Camp” dirigentai Jan Schumacher (Vokietija), Luigi Leo (Italija), Hirvo Surva (Estija) ir Valerija Skapienė (Lietuva). Be to, šie dirigentai specialiai “Vasaros akademijos” dalyviams pristatys paskaitas apie savo darbo metodiką. 

Kursų kainos:
 
Dalyvaujantiems visoje programoje kaina 225 Eur (200 Eur kainuos nakvynė ir apgyvendinimas, 25 Eur – programa). Lietuvos chorų sąjunga savo nariams padengs dalį nakvynės ir maitinimo kaštų ir renginio kainą sumažins iki 125 Eur.
Dalyvaujantiems trumpiau vienos paros kaina – 60 Eur, iš kurių LCHS savo nariams kompensuos 25 Eur ir kainą sumažins iki 35 Eur parai. Dalyvaujantiems be nakvynės vienos dienos kursų kaina – 30 Eur, iš kurių LCHS savo nariams kompensuos 10 Eur ir kainą sumažins iki 20 Eur dienai (pietūs ir vakarienė įskaičiuoti).
 
Jei dar nesate LCHS narys, juo galite tapti užpildę formą ir sumokėję 8 Eur nario mokestį į nurodytą LCHS sąskaitą: https://lchs.lt/nariai-lt/ arba sumokėti nario mokestį atvykę į renginio vietą.