LNKC logotipas

Dainų diena 2018
Naujienos
Baigėsi penktasis tradicinį šokį puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursas „Visa mokykla šoka"
2023-09-08

 

Nesudėtingi ir tikrai smagūs mūsų liaudies šokiai gali vienam vyksmui sutelkti didelį būrį jaunų žmonių, juos vienyti, ugdyti savąją kultūrinę tapatybę, jos vertės suvokimą, užtikrinti šiuolaikinių vaikų ir jaunimo domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra.

Bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, konkursas „Visa mokykla šoka“ nuo 2016 m. rengiamas kasmet ir iš kitų išsiskiria tuo, jog pagrindinis jo tikslas nėra išryškinti geriausius, gabiausius šokėjus, bet įvertinti visos mokyklos bendruomenės pastangas ir veiklą populiarinant tradicinį šokį tarp mokyklinio amžiaus jaunimo.

Šiemet norą dalyvauti konkurse išreiškė 98 ugdymo įstaigos ir daugelis jų – net 83 – jį sėkmingai baigė. Konkurso organizatorius maloniai stebino dalyvių kūrybingumas, išradingumas, neišsemiama veiklų įvairovė, veiksmingiausių tradicinių šokių populiarinimo būdų paieškos ir atradimai, gerėjanti šokimo kokybė. Mokyklų koordinatoriai mielai dalijosi patirtimi, kaip dėliojo galimas konkurso veiklas, nuo ko pradėjo, kaip siekė rezultato, kas pasiteisino, skatino arba, atvirkščiai, nebuvo įgyvendinama.

Skelbiame konkurso REZULTATUS