Dainų diena 2018
Laureatai 1999-2005 m.

2005 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Prienų rajono Skriaudžių kultūros centro ansamblis KANKLĖS, vadovė Ona Patronaitienė

Geriausia vaikų ir moksleivių šokių grupė: Kretingos meno mokyklos vaikų šokių studija RATILĖLIS, vadovė Živilė Adomaitienė

Geriausia suaugusiųjų šokių grupė: Šilutės r. Juknaičių seniūnijos vyresniųjų šokių grupė JUKNAIČIAI, vadovė Margarita Černeckienė

Geriausias šokių ansamblis:
Šiaulių miesto kultūros centro pagyvenusiųjų žmonių tautinių šokių ansamblis KALATINIS, meno vadovė Vanda Verkulienė

Vilniaus Gedimino technikos universiteto tautinių šokių ansamblis VINGIS, meno vadovė Rimutė Zaleckaitė

2004 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ir dainų ansamblis VIEVERSA, meno vadovė Roberta Macelienė

Geriausia vaikų ir moksleivių šokių grupė: Šiaulių miesto moksleivių namų tautinių šokių studija ŽALNIERIUKAS, vadovė Adelė Gružienė

Geriausia suaugusiųjų šokių grupė: Vilniaus miesto Grigiškių kultūros namų vyresniųjų tautinių šokių grupė TREPSIS, vadovė Aniceta Česnakauskienė

Geriausias šokių ansamblis: Šiaulių miesto kultūros centro šokių ansamblis ŽELMENĖLIAI, meno vadovė Aldona Masėnienė

2003 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Vilniaus pedagoginio universiteto tautinės muzikos ansamblis ŠVIESA, meno vadovė Jolanta Kisielytė-Sadauskienė

Geriausios suaugusiųjų šokių grupės:
Širvintų kultūros centro vyresniųjų šokių grupė VIESULA, vadovė Virginija Šimonėlienė

Pakruojo kultūros namų jaunimo šokių grupė REKETYS, vadovė Sigutė Malinauskienė

Geriausias šokių ansamblis: Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos jaunimo tautinių šokių ansamblis SIETUVA, meno vadovas Vladimiras Ūsovas

2002 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Vilniaus Sietuvos vidurinės mokyklos dainų ir šokių ansamblis SIAUDELĖ, meno vadovė Birutė Sakalienė

Geriausia vaikų ir moksleivių šokių grupė: Alytaus r. Butrimonių kultūros namų ir vidurinės mokyklos šokių studija GOJELIS, vadovė Birutė Sereičikaitė

Geriausia suaugusiųjų šokių grupė: Lietuvos žemės ūkio universiteto tautinių šokių grupė SĖJA, vadovė Idalija Braškytė-Matušaitienė

Geriausias šokių ansamblis: Panevėžio miesto kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis GRANDINĖLĖ, meno vadovė Zita Rimkuvienė

2001 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis NEMUNAS, meno vadovė Margarita Tomkevičiūtė

Geriausia vaikų ir moksleivių šokių grupė: Naujosios Akmenės kultūros rūmų merginų tautinių šokių grupė,  vadovė Birutė Viktoravičiūtė

Geriausia suaugusiųjų šokių grupė: Jonavos kultūros centro oagyvenusiųjų tautinių šokių grupė MAZGYTINIS,  vadovė Danguolė Miliauskienė

Geriausias šokių ansamblis: Klaipėdos miesto muzikos centro tautinis šokių ir dainų ansamblis ŽILVINAS, meno vadovė Danutė Žičkuvienė

2000 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Alytaus miesto dainų ir šokių ansamblis DAINAVA, meno vadovė Danutė Plytnikienė

Geriausia vaikų ir moksleivių šokių grupė: Klaipėdos VARPO vidurinės mokyklos tautinių šokių grupė SVAJOKLIS,  vadovai Nijolė Gilienė ir Vaidotas Gilys

Geriausia suaugusiųjų šokių grupė: Klaipėdos miesto muzikos centro vyresniųjų šokių grupė VĖTRA, vadovas Vilius Šleinius

Geriausias šokių ansamblis: Kauno miesto vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų tautinių šokių ansamblis MALŪNĖLIS, meno vadovė Birutė Brazdžiūtė

1999 m.

Geriausias dainų ir šokių ansamblis: Panevėžio miesto vaikų dainų ir šokių ansamblis PYNIMĖLIS, meno vadovas Ričardas Bakanauskas

Geriausia vaikų ir moksleivių šokių grupė: Naujosios Akmenės Saulėtekio vidurinės mokyklos vaikų tautinių šokių grupė SAULĖTEKIS,  vadovė Aldona Pakeltienė

Geriausia suaugusiųjų šokių grupė: Šiaulių rajono Ginkūnų kaimo kultūros namų pagyvenusiųjų šokių grupė  DOBILAS, vadovė Vanda Verkulienė

Geriausias šokių ansamblis: Vytauto Didžiojo universiteto šokių ansamblis ŽILVITIS, meno vadovė Danutė Petrauskaitė