Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Laureatai 1999

Baltica
Laureatai 1999

AUKSOPAUKŠTĖS“ LAUREATAI

1999 M.

FOLKLOROKOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Švenčionių rajono Lazdinių-Adutiškio folkloro ansamblis
Vadovė Palmira KRIVICKIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Palangos kultūros centro folkloro ansamblis MĖGUVA
Vadovė Zita BANIULAITYTĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Telšių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis ČIUČIURUKS
Vadovė Rita MACIJAUSKIENĖ

                                          MĖGĖJŲ TEATRAI:

Nominacija GERIAUSIAS LĖLIŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Utenos kultūros rūmų lėlių teatras ZUIKIS PUIKIS
Vadovė Janina BALDAUSKIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ, JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS –
Telšių Žemaitės dramos teatro jaunimo studija AGLIJA
Vadovė Laima ADOMAITIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Jonavos savivaldybės teatras
Vadovas Jonas ANDRIULEVIČIUS

                                    CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Klaipėdos miesto savivaldybės muzikos centro mišrus choras AUKURAS
Vadovas Alfonsas VILDŽIŪNAS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus miesto savivaldybės kamerinis choras JAUNA MUZIKA
Vadovas Vaclovas AUGUSTINAS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Šiaulių miesto „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos berniukų choras DAGILĖLIS
Vadovas Remigijus ADOMAITIS

                                CHOREOGRAFIJOSKOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Kauno Vytauto Didžiojo universiteto jaunimo tautinių šokių ansamblis ŽILVITIS
Vadovė Danutė PETRAUSKAITĖ

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ vidurinės mokyklos vaikų tautinių šokių grupė SAULĖTEKIS
Vadovė Aldona PAKELTIENĖ

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Šiaulių rajono Šinkūnų kaimo kultūros namų pagyvenusiųjų tautinių šokių grupė DOBILAS
Vadovė Vanda VERKULIENĖ

                                  LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Panevėžio miesto vaikų dainų ir šokių ansamblis PYNIMĖLIS
Vadovas Ričardas BAKANAUSKAS

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IR VADOVAS –
Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos kapela SAULĖ
Vadovas Darius DAKNYS

Nominacija GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲ ANSAMBLIS, ORKESTRAS IR VADOVAS –
Utenos rajono Užpalių kanklininkų ansamblis PASAGĖLĖ
Vadovė Asta MOTUZIENĖ

                                  PUČIAMŲJŲINSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ–
Vilkaviškio rajono Kybartų pučiamųjų orkestras KYBARTAI
Vadovas Antanas ZIEGORAITIS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus Žirmūnų vidurinės mokyklos pučiamųjų orkestras SEPTIMA
Vadovas Vytautas SKRIPKAUSKAS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Panevėžio rajono Liūdynės kultūros namų vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestras
Vadovai: Vidmantas TAMOLIŪNAS, Vidas DULKĖ