Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Laureatai 2000 m.

Baltica
Laureatai 2000 m.


„AUKSO PAUKŠTĖS“ LAUREATAI

 2000 M.

FOLKLORO KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Trakų rajono Kalvių-Lieponių folkloro ansamblis
Vadovė Marija Algė ARMALIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Vilniaus miesto folkloro ansamblis ŪLA
Vadovė Janina BUKONTAITĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Rokiškio savivaldybės teatro vaikų folkloro ansamblis ČIRULIS
Vadovė Dalia DEKSNIENĖ

MĖGĖJŲ TEATRAI:

Nominacija GERIAUSIAS LĖLIŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Klaipėdos jaunimo centro vaikų lėlių teatras TREPSĖ
Režisierė Rimutė PECKUVIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ, JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS –
Anykščių rajono Viešintų kultūros namų vaikų folkloro teatras ŽAGINYS
Režisierė Galina GERMANAVIČIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Pasvalio krašto muziejaus teatras
Režisierius Gintaras KUTKAUSKAS

CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Chorų maestro – Robertas VARNAS
Vilniaus kamerinis mišrus choras BREVIS
Vadovas Gintautas VENISLOVAS 

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Kauno kultūros centro mišrus choras GINTARAS
Vadovė Leokadija JANUŠKIENĖ

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos vaikų choras
Vadovė Zita KARINIAUSKIENĖ 

VOKALINIAI ANSAMBLIAI:

Nominacija GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS –
Vokalinė grupė JAZZ LAND
Vadovas Artūras NOVIKAS

Nominacija GERIAUSIAS DEBIUTANTAS –
Panevėžio savivaldybės kamerinis mišrus choras MUZIKA
Vadovas Vytautas TAMULIS

                                                       CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Kauno m. vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų vaikų tautinių šokių ansamblis MALŪNĖLIS
Vadovė Birutė BRAZDŽIŪTĖ

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Klaipėdos „Varpo“ vidurinės mokyklos tautinių šokių grupė SVAJOKLIS
Vadovai Nijolė ir Vaidotas GILIAI  

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Klaipėdos muzikos centro vyresniųjų šokių grupė VĖTRA
Vadovas Vilius ŠLEINIUS

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Alytaus dainų ir šokių ansamblis DAINAVA
Vadovė Danutė PLYTNIKIENĖ

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IRVADOVAS –
Raseinių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela DUBYSA
Vadovas Gintautas GRIGALIS

Nominacija GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲANSAMBLIS, ORKESTRAS IR VADOVAS –Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos tautinės muzikos ir šokių ansamblis ŽEMAITUKAS
Vadovė Milda DAMALIENĖ

PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Lietuvos vaikų ir jaunimo centro pučiamųjų orkestras Vilnius
Vadovas Rimantas PAŠIŪNAS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Plungės kultūros namų pučiamųjų orkestras
Vadovas Romas JASEVIČIUS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Rietavo meno mokyklos pučiamųjų orkestras
Vadovas Algirdas Kazys JANKAUSKAS