Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Laureatai 2002

Baltica
Laureatai 2002

„AUKSO PAUKŠTĖS“ LAUREATAI

2002 M.

FOLKLORO KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Mažeikių rajono Sedos kultūros namų folkloro ansamblis RĖMOLEE
Vadovas Gintautas GRIŠKĖNAS

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Lietuvos veterinarijos akademijos folkloro ansamblis KUPOLĖ
Vadovas Antanas BERNATONIS

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Kauno rajono Domeikavos vidurinės mokyklos vaikų folkloro ansamblis SERBENTĖLĖ
Vadovė Daiva BRADAUSKIENĖ

Nominacija GERIAUSI TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ATLIKĖJAI IR VADOVAS
Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro ansamblis SENOLIAI
Vadovė Elena ŠALKAUSKIENĖ

                                                
                                                               MĖGĖJŲ TEATRAI:

Nominacija GERIAUSIAS LĖLIŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Rokiškio rajono Bajorų kultūros namų lėlių teatras ČIZ
Režisierė Nijolė ČIRŪNIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ, JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS –
Kretingos kultūros rūmų vaikų ir jaunimo teatras-studija ATŽALYNAS
Režisierius Algimantas VERBUTAS

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Vilniaus Taurakalnio kultūros centro SENJORŲ TEATRAS
Režisierius Ferdinandas JAKŠYS


                                                                       CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus pedagoginio universiteto akademinis choras AVE VITA
Vadovas Kastytis BARISAS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Klaipėdos  Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choras GINTARĖLIS
Vadovas Juozas KUBILIUS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Kėdainių laisvalaikio centro kamerinis choras AVE MUSICA
Vadovas Algirdas VIESULAS


                                                       VOKALINIAI ANSAMBLIAI:

Nominacija  GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS –
Jurbarko kultūros rūmų moterų vokalinis ansamblis VERDENĖ
Vadovė Dalia JONUŠAUSKIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS KAMERINIS ANSAMBLIS –
Šiaulių rajono kultūros skyriaus mišrus duetas – Birutė Prokopavičienė, Kostas Urbonaitis ir Šiaulių rajono kultūros skyriaus moterų vokalinis ansamblis MELODIJA
Vadovė Birutė PROKOPAVIČIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS DEBIUTANTAS
Ukmergės kultūros centro moterų vokalinis ansamblis CANTILENA
Vadovė Daiva PETRIKIENĖ


                                                   CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Panevėžio kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis GRANDINĖLĖ
Menovadovė Zita RIMKUVIENĖ

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Alytaus r. Butrimonių kultūros namų ir vidurinės mokyklos šokių studija GOJELIS
Vadovė Birutė SEREIČIKAITĖ

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Lietuvos žemės ūkio universiteto jaunimo tautinių šokių grupė SĖJA
Vadovė Idalija BRAŠKYTĖ-MATUŠAITIENĖ


                                              LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Vilniaus Sietuvos vidurinės mokyklos dainų ir šokių ansamblis SIAUDELĖ
Vadovė Birutė SAKALIENĖ

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IRVADOVAS –
Varėnos liaudiškos muzikos kolektyvo PERIODAS meno klubas
Vadovas Valentinas TARAILA

Nominacija GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲ ANSAMBLIS, ORKESTRAS IR VADOVAS –
Kėdainių vaikų muzikos mokyklos liaudies instrumentų ansamblis JAUGILA
Vadovės: Dalia VALDAJEVA,  Genė GUSINIAUSKIENĖ


                                           PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos ir moksleivių laisvalaikio ir poilsio rūmų pučiamųjų instrumentų orkestras
Vadovas Petras TADARAS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Trakų rajono Rūdiškių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras RŪDIŠKIŲ BRASS-BAND
Vadovas Valerijus FILONOVAS