Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Lauretai 2003 M.

Baltica
Lauretai 2003 M.

AUKSO PAUKŠTĖS“ LAUREATAI

2003M.

FOLKLORO KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Molėtų rajono laisvalaikio centro Videniškių folkloro ansamblis IEVUŽĖ
Vadovė Aldona ČETKAUSKAITĖ

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Kaišiadorių muziejaus folkloro ansamblis VERPETA
Vadovai: Valerija JANKAUSKIENĖ, Vilmantas KRATAVIČIUS

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Kauno „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis GILĖ
Vadovai: Dobilas JUŠKA, Artūras SINKEVIČIUS

Nominacija GERIAUSI TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ATLIKĖJAI IR VADOVAS –
Vilniaus tautiška kapelija SUTARAS
Vadovas Antanas FOKAS

MĖGĖJŲTEATRAI:

Nominacija GERIAUSIASVAIKŲ, JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS –
Telšių Žemaitės dramos teatro jaunimo studija AGLIJA
Režisierė Laima ADOMAITIENĖ

Alytaus „Drevinsko“ darželio-mokyklos vaikų teatras
Vadovai: Ieva IVANAUSKIENĖ, Jonas GAIŽAUSKAS

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Joniškio kultūros rūmų suaugusiųjų teatras
Režisierė Vanda ŠALKAUSKIENĖ


                                                                          CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus mokytojų namų berniukų ir jaunuolių choro ĄŽUOLIUKAS vyrų choras
Vadovas Vytautas MIŠKINIS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus miesto Taurakalnio kultūros centromoterų choras LIEPOS
Vadovė Audronė STEPONAVIČIŪTĖ-ZUPKAUSKIENĖ

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro Česlovo Sasnausko mišrus choras
Vadovas Mindaugas RADZEVIČIUS


VOKALINIAI ANSAMBLIAI:

Nominacija GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS –
Marijampolės vyrų vokalinis ansamblis SŪDUVIETIS
Vadovas Remigijus MORKŪNAS

Nominacija GERIAUSIAS KAMERINIS ANSAMBLIS
Palangos kultūros centro vyrų kvartetas FONTANAS
Vadovas Vilis PIPIRAS

Nominacija GERIAUSIAS DEBIUTANTAS
Molėtų laisvalaikio centro mišrus vokalinis ansamblis
Vadovė Violeta ZUTKUVIENĖ


                                                   CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos šokių ansamblis SIETUVA
Vadovas Vladimiras ŪSOVAS

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro vyresniųjų šokių grupė VIESULA
Vadovė Virginija ŠIMONĖLIENĖ

Pakruojo kultūros namų jaunimo šokių grupė REKETYS
Vadovė Sigutė MALINAUSKIENĖ


                                               LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Vilniaus pedagoginio universiteto tautinės muzikos ansamblis ŠVIESA
Vadovė Jolanta KISIELYTĖ-SADAUSKIENĖ

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IRVADOVAS –
Akmenės rajono Ventos muzikos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškos muzikos kapela VENTUKAI
Vadovas Raimondas DIEVINAS

Nominacija GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲ ANSAMBLIS, ORKESTRAS IR VADOVAS –
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos liaudies instrumentų orkestras
Vadovas Irmantas ANDRIŪNAS


                                            PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Broniaus Jonušo muzikos mokyklos ir Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo jungtinis pučiamųjų orkestras
Vadovas Rimantas PAŠIŪNAS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Vilkaviškio r. jungtinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestras
Vadovas Antanas ZIERGORAITIS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Panevėžio rajono Perekšlių ir Sujetų jungtinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestras SAULUTĖ
Vadovė Ligita KIVYLIŪTĖ-BILEVIČIENĖ