Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Laureatai 2004

Baltica
Laureatai 2004

„AUKSO PAUKŠTĖS“ LAUREATAI

 2004 M.

FOLKLORO KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Varėnos rajono kultūros centro ŽIŪRŲ kaimo folkloro ansamblis
Vadovė Marcelė PAULAUSKIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblis VILNELĖ
Vadovė Laima PURLIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS -
Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro ir lietuvininkų bendrijos „Mažoji Lietuva“ vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis VORUSNĖLĖ
Vadovė Dalia KISELIŪNAITĖ

Nominacija GERIAUSI TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ATLIKĖJAI IR VADOVAS -
VšĮ „Lazdijų kultūros centras“ Lazdijų kultūros namų kapela DZIEDUKAI
Vadovas Romas MAZĖTIS


MĖGĖJŲ TEATRAI:

Nominacija GERIAUSIAS LĖLIŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Klaipėdos vaikų ir jaunimo klubo ŠVYTURYS teatro studija
Režisierė Živilė DARGYTĖ

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ, JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS –
-

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS –
Kupiškio rajono Skapiškio kultūros namųteatras STEBULĖ
Režisierė Vita VADOKLYTĖ

Utenos kultūros centro ŽALIADUONIŲ teatras
Režisierė Alma EIGERDIENĖ


                                                                      CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos LIEPAITĖS merginų choras
Vadovė Jolita VAITKEVIČIENĖ

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos VARPELIS kolektyvas
Meno vadovas Ksaveras PLANČIŪNAS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Vilniaus universiteto mišrus choras PRO MUSICA
Vadovė Rasa GELGOTIENĖ


                                                     VOKALINIAI ANSAMBLIAI:

Nominacija GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS–
Šiaulių miesto aklųjų ir silpnaregių kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis DERMĖ
Vadovė Daina KAVALIAUSKIENĖ

Nominacija GERIAUSIAS DEBIUTANTAS
Kelmės rajono Tytuvėnų vidurinės mokyklos moterų vokalinis ansamblis DARNA
Vadovė Rita ČEKANAUSKIENĖ


                                                CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Šiaulių miesto kultūros centro šokių ansamblis ŽELMENĖLIAI
Meno vadovė Aldona MASĖNIENĖ

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Šiaulių miesto moksleivių namų vaikų šokių kolektyvas ŽALNIERIUKAS
Vadovė Adelė GRUŽIENĖ

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –
Vilniaus miesto Grigiškių kultūros namų vyresniųjų šokių grupė TREPSIS
Vadovė Aniceta ČESNAKAUSKIENĖ


                                           LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –
Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ir dainų ansamblis VIEVERSA
Vadovė Roberta MACELIENĖ

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IR VADOVAS –
Širvintų rajono kultūros centro liaudiškos muzikos kapela
Vadovas Gintaras PAULIUKONIS

Nominacija GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲ ANSAMBLIS, ORKESTRAS IR VADOVAS –
Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos liaudies instrumentų orkestras
Vadovai Virginija ALENSKIENĖ ir Eugenijus ČIPLYS


                                        PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –
Kauno miesto varinių pučiamųjų orkestras VARIO GARSAI
Vadovas Petras TADARAS

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –
Mažeikių muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras
Vadovas Vidmantas ALČAUSKIS

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –
Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro vaikų ir jaunimo pučiamųjų orkestras SKLEPUČINI
Vadovas Vilmantas VAPSVA