Dainų diena 2018
Tramtatulio 2005 laureatai

 Pirmojo respublikinio vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso
TRAMTATULIS - 2005 laureatai

 

Geriausias iš geriausių liaudies kūrybos atlikėjas smuikininkas, dainininkas ir armonikininkas TAUTVYDAS BRADAUSKAS 
Kauno r. Domeikavos vidurinės mokyklos vaikų folkloro ansamblis “Serbentėlė”

Mokytoja Daiva Bradauskienė

 

1. Daudytininkas Žilvinas Adomaitis / Šiaulių “Saulėtekio” vidurinė mokykla

Mokytojas Arūnas Stankus

 

2. Ragininkų grupė: Žilvinas Adomaitis, Aurimas Čepas, Darius Derbutas, Ginaras Andriuškevičius, Egidijus Pocius / Šiaulių “Saulėtekio”

vidurinė mokykla

Mokytojas Arūnas Stankus

 

A grupė

Dainininkė Gabija Paulikaitė / Palangos pradinė mokykla – darželis “Gintarėlis”

Mokytoja Valdonė Juozapavičienė

 

Pasakotoja Gabrielė Knoknerytė / Panevėžio  lopšelis - darželis “Žilvitis”

Mokytoja Ona Žilienė

 

Dainininkų grupė Juozas Būtė, Vaiva Vyšniauskaitė / Joniškio vaikų lopšelis -darželis „Saulutė“

Mokytoja Gražina Pamparienė

 

Pasakotoja Ieva Šešetaitė / Panevėžio r. Bernatonių darželis – mokykla

Mokytoja Rita Pankinaitė

 

Dainininkė Mingailė Samėnaitė / Panevėžio r. Naujamiesčio vaikų lopšelis – darželis “Bitutė”

Mokytoja Janina Kizlienė

 

Pasakotojas Algirdas Benetis / Palangos  darželis – mokykla “Pasaka”

Mokytojos: Laima Zubienė, Laimutė Benetienė

 

B grupė

Dainininkė Ineta Linkauskaitė / Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla

Mokytoja Nijolė Grivačiauskienė

 

Kanklininkė Eglė Buzaitė / Panevėžio Vytauto Mikalausko pagrindinė mokykla

Mokytoja Laimutė Mazūrienė

 

Dainininkė Karolina Trebutytė / Molėtų laisvalaikio centras

Mokytoja Rita  Pelakauskienė

 

Dainininkių grupė: Agnė Rita Kučinskaitė, Rūta Lovčikaitė, Karolina Trebutytė / Molėtų laisvalaikio centras

Mokytoja Rita Pelakauskienė

 

 

C grupė

Skudutininkų grupė: Rolandas Štreimikis, Ignas Kilijonas, Arminas Žaliauskas, Paulius Ibėnas, Julius Mačiulaitis / Kauno tautinės kultūros centras

Mokytoja Elvyda Česienė

 

Pasakotojas Aurimas Lazdynas / Pasvalio r.  Kirklinių pagrindinė mokykla

Mokytoja Stanislava Beniulienė

 

Dainininkas Andrius Girnius / Kauno r. Sitkūnų pagrindinė mokykla

Mokytoja Jurga Totilienė

 

Armonikininkas Martynas Šavelis / Molėtų laisvalaikio centras

Mokytojas Virginijus Deksnys

 

Dainininkė Vytautė Radzevičiūtė / Kauno 1-oji muzikos mokykla

Mokytojos Giedrė Ramunė Pečiulienė, Laima Proškutė

 

Armonikininkas, kanklininkas Vilius Marma / Kauno 1-oji muzikos mokykla

Mokytojai: Algirdas Kasperavičius, Laima  Proškutė

 

Dainininkės: Gabrielė Bielskytė, Mantė Dumskytė / Kauno 1- oji muzikos mokykla

Mokytoja Giedrė Ramunė Pečiulienė

 

Smuikininkas Paulius Kovalenko / Kauno r. Domeikavos vidurinės mokyklos folkloro ansamblis “Serbentėlė”

Mokytoja Daiva Bradauskienė

 

Pasakotoja Karolina Šileikaitė / Panevėžio “Šaltinio” vidurinė mokykla

Mokytoja Regina  Švagždienė

 

Instrumentinė grupė Domantė Tribuišytė, Deimantė Legytė, Edgaras Sekmokas, Sandra Medelinskaitė, Monika Šimeliūnaitė / Pasvalio “Svalios” pagrindinė mokykla

Mokytoja Lina Bartašienė

 

 

D grupė

Dainininkė Judita Jakubavičiūtė / Varėnos r.Nedzingės pagrindinė mokykla

Mokytojas Kęstutis Tareila

 

Dainininkas Vaidas Mockus / Palangos lopšelio – darželio globos grupė

Mokytoja Nijolė Petrauskienė

 

Dainininkių grupė: Dominyka, Raminta, Lauksmina Kriščiūnaitės / Vilnius

 

Sutartinių giedotojų grupė: Rugilė Latvėnaitė, Beata Ignatavičiūtė, Monika Sokaitė, Dovilė Šidlauskaitė / Šiaulių “Juventos” pagrindinė mokykla

Mokytoja Angelė Kavaliauskienė

 

Bandonininkas Antanas Jurgaitis / Kauno “Vyturio” mokykla

Mokytojas Algirdas Kasperavičius

 

Kanklininkė Rasa Lipinaitė / Kauno 1-oji muzikos mokykla

Mokytoja Alvyda Česienė

 

Armonikininkė Renata Smetonytė / Panevėžio r. Miežiškių kultūros centras

Mokytoja Aldona  Petrulaitienė

 

Smuikininkai: Paulius Kovalenko, Tautvydas Bradauskas  / Kauno r. Domeikavos vidurinės  mokyklos vaikų folkloro ansamblis “Serbentėlė”

Mokytoja Daiva Bradauskienė

 

Smuikininkės: Daugailė Braziulytė, Simona Leonavičiūtė / Kauno jėzuitų gimnazija

Mokytoja Vita Braziulienė

 

Lamzdelininkės: Ieva Ivanauskaitė, Otilija Taučiūtė / Šiaulių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis “Abrūsėlis”

Mokytoja Vita Taučienė

 

Skudutininkų grupė: Laura Kubiliūnaitė, Vaida Šulniutė, Judita Šukytė, Sandra Venckevičiūtė, Ramūnas Ušinskas / Kupiškio r. Salamiesčio vidurinė mokykla

Mokytoja Alma Pustovaitienė

 

Pasakotojas Rolandas Galdikas / Mažeikių „Sodų“ vidurinė mokykla

Mokytoja Laima Tautkienė

 

Pasakotoja Kristina Pociūtė / Kelmės r. Kražių kultūros centras

Mokytoja Jūratė Sankauskienė  

 

Rėmėjai:

 

Muzikos ir teatro akademijos Muzikologijos instituto Etnomuzikologijos skyriaus archyvas

 

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 

Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejus

 

Siemens

 

UAB “Omnitel”

 

UAB “Humanitas”

 

UAB “Kronta”

 

Pramogų informacijos bankas

 

Regioninių kultūrinių iniciatyvų centras

 

Lietuvos veterinarijos akademijos folkloro ansamblis “Kopolė”

 

Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės folkloro ansamblis “Vilnelė”

 

Vytauto Didžiojo universiteto folkloro ansamblis

 

Kauno miesto folkloro ansamblis “Blezdinga”

 

Albertas Martinaitis !!!

 

Egidijus Virbašius

 

Veronika Povilionienė

 

Zita Baniulaitytė ir Jonas Beinorius

 

 

Organizatoriai:
Lietuvos liaudies kultūros centras

Kauno tautinės kultūros centras