Lietuvos nacionalinis kultūros centras - 2005 metų "Aukso paukštės" laureatai

Baltica
2005 metų "Aukso paukštės" laureatai

FOLKLORO:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS
Radviliškio r. Šeduvos kultūros namų folkloro ansamblis ŠEDUVA
Vadovė Emilija Brajinskienė

×××

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS
Rokiškio kultūros rūmų  folkloro ansamblis GASTAUTA
Vadovai Nida Lungienė ir Egidijus Kundrotas

×××

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ IR JAUNIMO FOLKLORO ANSAMBLIS Visagino m. „Verdenės“ vidurinės mokyklos vaikų folkloro ansamblis SEDULA
Vadovė Vilma Butavičienė

×××

Nominacija GERIAUSI TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ATLIKĖJAI
Vilniaus m. tradicinės muzikos  kapela DUJA
Vadovas Arūnas Lunys

 

 

×××

CHORŲ IR VOKALINIŲ ANSAMBLIŲ:

Nominacija  TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ
Vilniaus mokytojų namų berniukų ir jaunuolių choras ĄŽUOLIUKAS
Vadovas Vytautas Miškinis



Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ
Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos vaikų choras
Vadovė Regina Maleckaitė



Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ
Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos vaikų choras PERPETUUM MOBILE
Vadovė Beata Kijauskienė


Nominacija  GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS
Švenčionių r.  Pabradės kultūros centro moterų vokalinis ansamblis
Vadovė Larisa Isačenko



Nominacija  GERIAUSIAS KAMERINIS ANSAMBLIS
Šakių r. Gelgaudiškio kultūros namų duetas – Neringa Navikauskaitė ir Edgaras Pilypaitis
Vadovas Edgaras Pilypaitis



Nominacija  GERIAUSIAS DEBIUTANTAS
Radviliškio r. Baisogalos seniūnijos Pakiršinio kultūros namų vyrų vokalinis ansamblis DAINAVA
Vadovas Romualdas Juzukonis



CHOREOGRAFIJOS IR TAUTINIŲ ANSAMBLIŲ:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS
Šiaulių m. kultūros centro  pagyvenusiųjų tautinių šokių ansamblis KALATINIS
Meno vadovė Vanda Verkulienė

Vilniaus Gedimino technikos universiteto jaunimo tautinių šokių ansamblis VINGIS
Meno vadovė Rimutė Zaleckaitė

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR JOS VADOVAS
Kretingos meno mokyklos vaikų šokių studija RATILĖLIS
Vadovė Živilė Adomaitienė

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR JOS VADOVAS
Šilutės r. Juknaičių seniūnijos  vyresniųjų tautinių šokių grupė JUKNAIČIAI
Vadovė Loreta Margarita Černeckienė

Nominacija UŽ TRADICINIO MUZIKAVIMO PUOSELĖJIMĄ
Prienų r. Skriaudžių kultūros centro ansamblis KANKLĖS
Vadovė Ona Patronaitienė

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELA IR VADOVAS
Alytaus jaunimo centro liaudiškos muzikos kapela TARŠKUTIS
Vadovai Rima Moisejenkienė,  Leonidas Moisejenka, Rūta Mikešaitė


PUČIAMŲJŲ ORKESTRŲ:

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ
Panevėžio r. Tiltagalių kultūros centro ir Karsakiškio bendruomenės pučiamųjų orkestras KARSAKIŠKIO GARSAS
Vadovas Aleksandras Fomenko

Nominacija  TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ
Vilniaus Žemynos gimnazijos pučiamųjų orkestras JOVARAS
Vadovas Ugnius Vaiginis

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ
Trakų  meno mokyklos pučiamųjų orkestras
Vadovai Arvydas Mišeikis ir Tadas Šileika


TEATRŲ:

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ TEATRAS IR VADOVAI
Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras SAULA
Vadovai Sigita ir Romas Matuliai



Nominacija GERIAUSIAS JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAIVilniaus Taurakalnio  kultūros centro teatro studija ELEMENTORIUS
Vadovai Eglė ir Gediminas Storpirščiai



Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR REŽISIERIUS
Rokiškio kultūros rūmų liaudies teatras
Režisierius Jonas Buziliauskas