Aguonėlė
"Aukso vainikas" 2006 laureatai

2006-ŲJŲ METŲ RESPUBLIKINIS KONKURSINĖS LIAUDIES MENO PARODOS
„AUKSO VAINIKAS“

I-ųjų vietų laureatai, AUKSO VAINIKO laimėtojai

Už geriausius vaizduojamosios dailės kūrinius Kazimieras STRIAUPA (medžio skulptūra), Dovainių k., Plungės r.

Už geriausius taikomosios dailės kūrinius Valė BABINSKIENĖ (audimas), Vilkaviškis

Regioninių turų laureatai

VAIZDUOJAMOJI LIAUDIES DAILĖ

Alytaus apskritis

vieta – Algirdas Juškevičius (medžio skulptūra), Varėna

II vieta – Gintautas Akstinas (medžio skulptūra), Druskininkai
III vieta – Adelė Damulevičienė (tapyba), Alytus


Kauno apskritis
I vieta – Adolfas TERESIUS (medžio skulptūra), Garliava, Kauno r.
II vieta – Dalia ŽALIMIENĖ (tapyba), Piliuona, Kauno r.
III vieta – Regina JUODŽBALIENĖ (tapyba), Piliuona, Kauno r.

Klaipėdos apskrityje paroda nevyks !!!

Marijampolės apskritis
I vieta – Birutė JAKŠTIENĖ (tapyba), Kudirkos Naumiestis, Šakių r.
II vieta – Danguolė ISIŪNIENĖ (tapyba), Sangrūdos k., Kalvarijos sav.
III vieta – Janina LENKAUSKIENĖ (tapyba), Marijampolė

Panevėžio apskritis
I vieta – Vytautas ULEVIČIUS (medžio skulptūra), Krakės, Kėdainių r.
II vieta – Stanislovas JANUŠAS (medžio skulptūra), Panevėžys
III vieta – Stanislovas PETRAŠKA (akmens tapyba), Anykščiai

Šiaulių apskritis
I vieta – Alma STUGIENĖ (karpiniai), Kuršėnai, Šiaulių r.
II vieta – Kazys BIMBA (akmens skulptūra), Kuršėnai, Šiaulių r.
III vieta – Raimondas BAŠKYS (medžio skulptūra), Kuršėnai, Šiaulių r.

Tauragės apskritis
I vieta – Juozas VIDEIKA (medžio skulptūra), Jurbarko r.
II vieta – Laimutė JUZIKĖNAITĖ-AŠMONAITIENĖ (tapyba), Jurbarkas
III vieta – Alfonsas MAULIUS (medžio skulptūra), Šilalė

Telšių apskritis
I vieta – Kazimieras STRIAUPA (medžio skulptūra), Dovainių k., Plungės r.
II vieta – Vytas JAUGĖLA (medžio skulptūra), Gintališkės k., Plungės r.
III vieta – Nijolė DAUČIŪNAITĖ (karpiniai), Mažeikiai

Utenos apskritis
I vieta – Odeta TUMĖNAITĖ-BRAŽĖNIENĖ (lino raižiniai), Utena
II vieta – Elena VILKICKIENĖ (tapyba), Utena
III vieta – Petras LOPETA (tapyba), Utena

Vilniaus apskritis
I vieta – Klaidas NAVICKAS (karpiniai), Vilnius
II vieta – Joana IMBRASIENĖ (karpiniai), Vilniaus r.
II vieta – Joana ZINKEVIČIENĖ (tapyba), Širvintos

TAIKOMOJI DAILĖ

Alytaus apskritis

I vieta – Saulė Lazaravičienė (sodai), Varėna 
II vieta – Lina Valutkevičienė (margučiai), Lazdijai
III vieta – Vytautas Jarutis (kalvystė), Alytus


Kauno apskritis
I vieta – Vygantas JEZERSKAS (keramika), Kaunas
II vieta – Gintvilė GIEDRAITIENĖ (linas, šienas, žolynai), Kaunas
III vieta – Ramutė Onutė BIDVIENĖ (nėrimas vašeliu), Kaunas

Klaipėdos apskrityje paroda nevyks !!!

Marijampolės apskritis
I vieta – Valė BABINSKIENĖ (audimas), Vilkaviškis
II vieta – Stefanija VALUNTIENĖ (nėrimas vašeliu), Plokščiai, Šakių r.
III vieta – Asta STRAŠAUSKIENĖ (keramika), Smilgių k., Marijampolės sav.

Panevėžio apskritis
I vieta – Virgilijus GALIAUSKAS (kalvystė), Panevėžys
II vieta – Vytautas KRYŽEVIČIUS (kalvystė), Panevėžys
III vieta – Irena VILIENĖ (pintinės juostos), Panevėžys

Šiaulių apskritis
I vieta – Regina ir Vytautas MATAIČIAI (keramika), Gruzdžių k., Šiaulių r.
II vieta – Bronė GRICIENĖ (sodai), Šiauliai
III vieta – Nijolė SMAILIENĖ (pinikai), Šiauliai

Tauragės apskritis
I vieta – Petronėlė OLENDRIENĖ (audimas), Tauragės r.
II vieta – Jolanta POCIENĖ (siuvinėjimas), Jurbarko r.
III vieta – Janina BALTRUŠAIENĖ (audimas), Šilalės r.

Telšių apskritis
I vieta – Virgilijus MIKUCKIS (kalvystė), Mažeikiai.
II vieta – Česlovas PEČETAUSKAS (kalvystė), Mažeikiai
III vieta – Vitalijus BALTUTIS (medžio drožyba - prieverpstės), Viekšniai,  Mažeikių r.

Utenos apskritis
I vieta – Vytautas VALIUŠIS (keramika), Aleliūnai, Utenos r.
II vieta – Aldona KARPAVIČIENĖ (sodai), Zarasai
III vieta – Jonas MATELIONIS (mediniai žaislai), Molėtai

Vilniaus apskritis
I vieta – Evaldas KAPČIUS (kalvystė), Vilnius
II vieta – Monika KRIUKELIENĖ (audimas), Vilnius
III vieta – Marija AŠMONAITYTĖ (margučiai), Nemenčinėlės k., Vilniaus r.

Lietuvos liaudies kultūros centras