Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Aukso paukštė 2007

Baltica
Aukso paukštė 2007

  FOLKLORO KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS – Druskininkų kultūros centro folkloro ansamblis STADALĖLĖ
Vadovė Lina BALČIŪNIENĖ

       

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –VšĮ Šilutės kultūros centro folkloro ansamblis VERDAINĖ
Vadovė Regina JOKUBAITYTĖ

       

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS –Utenos vaikų lopšelio-darželio „ Želmenėlis“ vaikų folkloro ansamblis KUPOLYTĖ
Vadovė Elena KIŠKIENĖ

       

Nominacija GERIAUSI TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ATLIKĖJAI IR VADOVAS – Vilniaus miesto tradicinio instrumentinio folkloro grupė VYDRAGA
Vadovas Algirdas KLOVA

       

MĖGĖJŲ TEATRAI: 

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ TEATRAS IR VADOVAS –Joniškio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras BENDRAAMŽIAI
Vadovas Arvydas BUTKUS

        

Nominacija GERIAUSIAS JAUNIMO TEATRAS IR VADOVAS –Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos teatro studija ARLEKINAS
Vadovė Tatjana TIMKO

             

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS –Birštono kultūros centro mėgėjų teatras
Vadovas Rimantas JACUNSKAS

       

CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ – Kauno kamerinis mišrus choras KAMERTONAS Vadovas Kęstutis JAKELIŪNAS

       

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –Vilniaus universiteto akademinis choras
Vadovė Rasa GELGOTIENĖ

       

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ –Biržų „Saulės“ gimnazijos mišrus choras
Vadovė Danguolė KAZAKEVIČIENĖ

       

IŠEIVIJOS LIETUVIŲ MĖGĖJŲ MENO KOLEKTYVAI

Nominacija  IŠEIVIJOS LIETUVIŲ MĖGĖJŲ MENO KOLEKTYVAS IR VADOVAS –Klivlendo (JAV) Dievo Motinos nuolatinės pagalbos parapijos choras EXULTATE 
Vadovė Rita ČYVAITĖ- KLIORIENĖ

       

VOKALINIAI ANSAMBLIAI:

Nominacija GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS –VšĮ Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų moterų vokalinis ansamblis EGLĖ
Vadovė Eglė JUOZAPAITIENĖ

        

Nominacija GERIAUSIAS KAMERINIS ANSAMBLIS –Visagino jaunimo centro „Orbita“ modernaus folkloro ansamblio PRAZDNIK vokalinė grupė
Vadovas Ilja ČIURAKOV

       

Nominacija GERIAUSIAS DEBIUTANTAS –Šakių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis GAUDENĖ Vadovė Ingira JAKIENĖ

       

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –Kauno medicinos universiteto liaudiškų šokių ansamblis AVE VITA
Vadovas Kazimieras KONDRATAVIČIUS

       

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS –Šilutės Žibų pradinės mokyklos jaunučių liaudiškų šokių grupė ŽIBURĖLIS
Vadovė Regina PUODŽIUVIENĖ  

       

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS – Nidos kultūros ir turizmo centro AGILA vyresniųjų liaudiškų šokių grupė KALNAPUŠĖ
Vadovė Rasa NORVILIENĖ

       

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija  GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲ ORKESTRAS IR VADOVAS – Kauno r. Garliavos meno mokyklos liaudies instrumentų orkestras JIESIA
Vadovai: Valė DERVINIENĖ ir Gintaras VILČIAUSKAS

       

Nominacija GERIAUSIAS KANKLIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –Vilniaus mokytojų namų liaudiškos muzikos ansamblis KANKLELIAI
Vadovė Daiva Bernadeta ČIČINSKIENĖ

       

Nominacija GERIAUSIAS KANKLIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS –Skuodo meno mokyklos kanklių ansamblis
Vadovė Seva KAZANKOVIENĖ]

       

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IR VADOVAS –Panevėžio r. Smilgių seniūnijos kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiška  kapela SMILGENĖ
Vadovas Audrius DERVINIS

       

PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ –Švenčionių r. Pabradės kultūros centro fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras PABRADĖS ORKESTRAS
Vadovas Bronislovas VILIMAS

       

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ –  Vilniaus m. Grigiškių meno mokyklos moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras
Vadovas Vladimir ŠOCH

       

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ – Pakruojo kultūros centro jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras
Vadovas Vytautas LUKOŠIŪNAS