Lietuvos nacionalinis kultūros centras - "Aukso vainikas 2007"

Baltica
"Aukso vainikas 2007"

2007-ŲJŲ METŲ RESPUBLIKINIS KONKURSINĖS LIAUDIES MENO PARODOS
„AUKSO VAINIKAS“

I-ųjų vietų laureatai, AUKSO VAINIKO laimėtojai


Už geriausius vaizduojamosios dailės kūrinius
 
Odeta TUMĖNAITĖ-BRAŽĖNIENĖ (grafika), Utena

    

Už geriausius taikomosios dailės kūrinius
Vytautas VALIUŠIS (keramika), Leliūnai, Utenos r.

    

Už geriausius kryždirbystės kūrinius
Antanas VAŠKYS (Plungės r.)

    

 

II- III - ųjų vietų AUKSO VAINIKO laimėtojai

VAIZDUOJAMOJI LIAUDIES DAILĖ

II vieta – Apolonija ŠNIAUKŠTIENĖ (medžio skulptūra), Šakių r.

III vieta – Regina JUODŽBALIENĖ (tapyba), Kauno r.

TAIKOMOJI DAILĖ

II vieta – Janina BLAŽUKIENĖ (audimas), Vilkaviškis

III vieta – Lina VALUTKEVIČIENĖ (margučiai), Lazdijų r.

KRYŽDIRBYSTĖ

II vieta – Rimantas ZINKEVIČIUS (Ukmergės r.)

III vieta – Adolfas TERESIUS (Kauno r.)

 

Regioninių turų laureatai

VAIZDUOJAMOJI LIAUDIES DAILĖ

Alytaus apskritis

I vieta – Zenonas BULGAKOVAS (tapyba), Alytus

II vieta – Saulius LAMPICKAS (medžio skulptūra), Alytus

III vieta – Žilvinas KARKAUSKAS (medžio skulptūra), Alytus

Kauno apskritis

I vieta – Regina JUODŽBALIENĖ (tapyba), Kauno r.

II vieta – Rimantė BUTKUVĖ (medžio skulptūra), Birštono sav.

III vieta – Jolita DRASKINAITĖ (tapyba), Kauno r.

Ypatingas komisijos prizas ir kvietimas dalyvauti respublikiniame parodos ture – Rasa KLINGAITĖ (lino audinių skulptūros), Kaunas

Marijampolės apskritis

I vieta – Apolonija ŠNIAUKŠTIENĖ (medžio skulptūra), Šakių r.

II vieta – Janina Magdė LENKAUSKIENĖ (tapyba), Marijampolė

III vieta – Birutė JAKŠTIENĖ (tapyba), Šakių r.

Panevėžio apskritis

I vieta – Vytautas PASTERNOKAS (tapyba), Kupiškio  r.

Tauragės apskritis

I vieta – Antanas MARTINAITIS (medžio skulptūra), Jurbarkas

II vieta – Alfonsas MAULIUS (medžio skulptūra), Šilalė

III vieta – Genovaitė DIGAITIENĖ (tapyba), Tauragė

Telšių apskritis

I vieta – Vytas JAUGĖLA (medžio skulptūra), Plungės r.

II vieta – Nijolė DAUČIŪNAITĖ (karpiniai), Mažeikiai

III vieta – Liudas ŠOPAUSKAS (medžio skulptūra), Plungės r.

Utenos apskritis

I vieta – Odeta TUMĖNAITĖ-BRAŽĖNIENĖ (grafika), Utena

II vieta – Elena VILKICKIENĖ (tapyba), Utena

III vieta – Vilija VISOCKIENĖ (karpiniai), Zarasai

Vilniaus apskritis

I vieta – Joana ZINKEVIČIENĖ (tapyba), Širvintos

II vieta – Joana IMBRASIENĖ (karpiniai), Vilniaus r.

III vieta – Klaidas NAVICKAS (karpiniai), Vilnius

Klaipėdos apskritis

I vieta – Petras BALSYS (medžio skulptūra), Gargždai

II vieta – Adolfas VILUCKIS (medžio skulptūra), Kretinga

III vieta – Liudvikas RUGINIS (medžio skulptūra), Plungės r.

TAIKOMOJI DAILĖ

Alytaus apskritis

I vieta – Lina VALUTKEVIČIENĖ (margučiai), Lazdijų r.

II vieta – Laima SAVIŠČEVIENĖ (sodai), Varėnos r.

III vieta – Saulė LAZARAVIČIENĖ (audimas), Varėnos r.

Kauno apskritis

I vieta – Ona JEZERSKIENĖ (audimas), Kaunas

II vieta – Vytautas JARUTIS (kalvystė), Alytus

III vieta – Vygandas JAZERSKAS (keramika), Kauno r.

Marijampolės apskritis

I vieta – Janina BLAŽUKIENĖ (audimas), Vilkaviškis

II vieta – Marija DANILAITIENĖ (audimas), Vilkaviškis

III vieta – Rasutė Danutė MARGELIENĖ (siuvinėjimas), Vilkaviškis

Tauragės apskritis

I vieta – Janina BALTRUŠIENĖ (audimas), Šilalės r.

II vieta – Regina NACIENĖ (nėrimas vąšeliu), Tauragė

III vieta – Klemensas LOVČIKAS (kalvystė), Šilalės r.

Telšių apskritis

I vieta – Česlovas PEČETAUSKAS (kalvystė), Mažeikiai

II vieta – Virgilijus MIKUCKIS (kalvystė), Mažeikių r.

III vieta – Vaida DAPKUTĖ (keramika), Plungė

Utenos apskritis

I vieta – Vytautas VALIUŠIS (keramika), Leliūnai, Utenos r.

II vieta –  Adelė TUMĖNIENĖ (audimas), Zarasai

III vieta – Irena EITMINAVIČIENĖ (sodai), Utena

Vilniaus apskritis

I vieta – Algirdas VERSECKAS (kuparai-skrynios), Vilnius

II vieta – Raisa VALDAJEVAITĖ (mezgimas), Kaunas

III vieta – Evaldas KAPČIUS (kalvystė), Vilnius

Klaipėdos apskritis

I vieta – Teresė ŽULKIENĖ (audimas), Palanga

II vieta – Arvydas JUKNA (juvelyrika), Klaipėda

III vieta – Romas PASKAČIMAS (pintinės juostos), Plateliai


KRYŽDIRBYSTĖ

Alytaus apskritis

I vieta – Saulius LAMPICKAS (Alytus)

II vieta – Virginijus BUČIUS (Alytaus r.)

III vieta – Petras PRANCKEVIČIUS (Alytus)

Kauno apskritis

I vieta – Adolfas TERESIUS (Kauno r.)

II vieta – Algimantas SAKALAUSKAS (Prienai)

III vieta – Antanas JUSEVIČIUS (Kaunas)

Marijampolės apskritis

I vieta – Raimundas BLAŽAITIS (Vilkaviškio r.)

II vieta – Justinas LEPŠYS (Vilkaviškio r.)

III vieta – Klemensas KVAINAUSKAS (Marijampolė)

Tauragės apskritis

I vieta – Klemensas LOVČIKAS (Šilalės r.)

II vieta – Alfonsas POCIUS (Šilalės r.)

Telšių apskritis

I vieta – Antanas VAŠKYS (Plungės r.)

II vieta – Vytas JAUGĖLA (Plungės r.)

III vieta – Rimantas LAIMA (Plungės r.)

Utenos apskritis

I vieta – Vytautas BIKNERIS (Molėtai)

Vilniaus apskritis

I vieta – Rimantas ZINKEVIČIUS (Ukmergės r.)

II vieta – Kęstutis NORUŠIS (Širvintos)

III vieta – Aleksandras TARABILDA (Vilnius)

Lietuvos liaudies kultūros centras