Lietuvos nacionalinis kultūros centras - Aukso paukštė 2008

Baltica
Aukso paukštė 2008
FOLKLORO KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS KAIMO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAS - Panevėžio r. Miežiškių kultūros centro folkloro ansamblis RINGIS
Vadovė Valerija Bartulienė

         

Nominacija GERIAUSIAS MIESTO FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAI  - Šiaulių miesto kultūros centro "Laiptų galerija" folkloro ansamblis SALDUVĖ
Vadovai: Violeta ir Darius Dakniai

         

Nominacija GERIAUSIAS VAIKŲ FOLKLORO ANSAMBLIS IR VADOVAI – Vilniaus Žvėryno gimnazijos vaikų folkloro ansamblis DOLIJA  
Vadovai: Vilija Vaitkienė ir Arvydas Kirda  

         

Nominacija GERIAUSI TRADICINĖS INSTRUMENTINĖS MUZIKOS ATLIKĖJAI IR VADOVAS - Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro Salako kultūros namų kapela SALAKO MUZIKANTAI
Vadovas Osvaldas Macijauskas

         

CHORAI:

Nominacija TARPTAUTINIO SPINDESIO ŽVAIGŽDĖ - Kauno Vytauto Didžiojo Švč Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčios kamerinis choras CANTATE DOMINO
Vaovas Rolandas Daugėla

     

Nominacija RYŠKIAUSIA LIETUVOS ŽVAIGŽDĖ - Kauno sakralinės muzikos mokyklos mišrus choras GIESMĖ
Vadovė Salvinija Jautakaitė-Hargreaves

     

Nominacija NAUJAI SUSPINDUSI ŽVAIGŽDĖ - Kretingos meno mokyklos choras SAULAINĖ
Vadovės: Violeta Andruškevičienė ir Eugenija Karkienė

     

VOKALINIAI ANSAMBLIAI:

Nominacija GERIAUSIAS VOKALINIS ANSAMBLIS - Visagino Česlovo Sasnausko muzikos mokyklos mokytojų vokalinis ansamblis ŠILAGĖLĖ
Vadovė Rasa RUGAITYTĖ

     

Kupiškio kultūros centro moterų duetas - Nidija Sankauskienė ir Sandra Stukaitė
Vadovė Nidija SANKAUSKIENĖ 

    

Nominacija GERIAUSIAS DEBIUTANTAS - Vilniaus vokalinis ansamblis BALSAI
Vadovas Egidijus Kaveckas

    

CHOREOGRAFIJOS KOLEKTYVAI:

Nominacija GERIAUSIAS ŠOKIŲ ANSAMBLIS IR VADOVAS - Vilniaus miesto liaudiškos muzikos ir šokių ansamblis VILNIS
Vadovai: Juozas Vasiliauskis ir Rimutė Zaleckaitė

Nominacija GERIAUSIA VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS - Šiaulių JOVARO pagrindinės mokyklos ir Didždvario gimnazijos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija ŠELTINIS
Vadovai: Violeta Laugalienė ir Romualdas Laugalis

Nominacija GERIAUSIA SUAUGUSIŲJŲ ŠOKIŲ GRUPĖ IR VADOVAS - Birštono kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė KUPOLĖ
Vadovė Birutė Brazdžiūtė

IŠEIVIJOS LIETUVIŲ MĖGĖJŲ KOLEKTYVAI:

Nominacija IŠEIVIJOS LIETUVIŲ MĖGĖJŲ KOLEKTYVUI IR VA DOVUI - Los Angeles (JAV) šokių ansamblis SPINDULYS
Vadovė Danguolė Razutytė-Varnienė

         

MĖGĖJŲ TEATRAI: 

Nominacija GERIAUSIAS LĖLIŲ TEATRAS IR VADOVAS -  Ukmergės kultūros centro KATINO MURKLIO lėlių teatras
Vadovė Natalija Kovarskienė

               

Nominacija GERIAUSIAS SUAUGUSIŲJŲ MĖGĖJŲ TEATRAS IR VADOVAS - Pasvalio kultūros centro šokio teatras TANGO AND
Vadovai: Sigitas Repšys ir Asta Liukpetrienė

         

Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro liaudies teatras MIMIKA 
Vadovė Janina Mažeikienė   

         

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KOLEKTYVAI:

Nominacija  GERIAUSIAS LIAUDIES INSTRUMENTŲ ORKESTRAS IR VADOVAS - Klaipėdos Jaronimo Kačinsko muzikos mokyklos tautinių instrumentų ansamblis SUBATĖLĖ
Vadovai: Loreta ir Anatolijus Tumanovai 

Nominacija GERIAUSIA LIAUDIŠKA KAPELA IR VADOVAS - Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro liaudiška kapela SALDUVA
Vadovas Algimantas Jonas Bartašius

         

Lieuvos žemės ūkio universiteto liaudiška kapela ŪKININKAS
Vadovas Romualdas Sadzevičius

         

PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAI:

Nominacija GERIAUSIAS PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS IR VADOVAS - Panevėžio rajono Upytės seniūnijos Ėriškių kultūros centro vaikų varinių pučiamųjų instrumentų orkestras ĖRIŠKIŲ BRASS
Vadovas Saulius Buitvydas

         

Trakų rajono Aukštadvario vidurinės mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras AUKŠTADVARIO GRIAUSMAS 
Vadovas Valerijus Filonovas

         

Mažeikių muzikos mokyklos Sedos filialo pučiamųjų instrumentų orkestras
Vadovas Kęstutis Dvaržeckis