Lietuvos nacionalinis kultūros centras - 2009 m. "Aukso vainiko" laureatai

Baltica
2009 m. "Aukso vainiko" laureatai
                              2009 metų respublikinės konkursinės 
                                                                                Liaudies meno parodos 
                                               AUKSO VAINIKAS
                                        
              Laureatai

                                              Elena Ruzgienė (tapyba), Šakiai

                                              Pranas Kaziūnas (kryždirbystė), Utena

                                              Antanas Dundulis (tekstilė), Šiauliai


Regioninių turų laureatai


ALYTAUS APSKRITIS

Rūta INDRAŠIŪTĖ /Varėnos r./


KAUNO APSKRITIS

Vygantas JEZERSKAS /Kaunas/
Rasa TRIUKIENĖ /Kauno r./

 

KLAIPĖDOS APSKRITIS

 

Jonas SABAITIS /Klaipėda/

Emilija ČERNECKIENĖ /Palanga/

 

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

 

Elena RUZGIENĖ /Šakiai/

Janina BLAŽUKIENĖ /Vilkaviškis/
Raimundas BLAŽAITIS /Vilkaviškio r./


PANEVĖŽIO APSKRITIS

Jonas TVARDAUSKAS /Anykščiai/

Virgilijus GALIAUSKAS /Panevėžys/

 

ŠIAULIŲ APSKRITIS

 

Edmundas GAUBAS /Radviliškis/

Antanas DUNDULIS /Šiauliai/

 

TAURAGĖS APSKRITIS

 

Juozas VIDEIKA /Jurbarko r./

 

 

TELŠIŲ APSKRITIS

 

Pranciškus DUŽINSKAS /Telšių r./

Vaclovas BANEVIČIUS /Telšiai/

 

UTENOS APSKRITIS

Petras LOPETA /Utena/

Odeta TUMĖNAITĖ – BRAŽĖNIENĖ /Utena/

Pranas KAZIŪNAS /Utena/


 

VILNIAUS APSKRITIS

Veronika JUODAGALVYTĖ /Vilnius/

Evaldas KAPČIUS /Vilnius/

Rimantas ZINKEVIČIUS /Ukmergė


Regioninių turų II ir III vietų laureatai

ALYTAUS APSKRITIS

II vieta – Adelė DAMULEVIČIENĖ (tapyba), Alytus
II vieta – Juzė GRIGIENĖ (audimas), Varėnos r.

III vieta – Eglė BILAITIENĖ (tapyba), Alytus
III vieta – Jacenta ČIRIENĖ (audimas), Varėnos r.

KAUNO APSKRITIS

II vieta – Dalia ŽALIMIENĖ (tapyba), Kauno r.
II vieta – Gražina BUTVINSKIENĖ (margučiai), Raseiniai
II vieta – Kazimieras MARTINAITIS (kryždirbystė), Kauno r.

III vieta – Jolita DRASKINAITĖ (tapyba), Kauno r.
III vieta – Rita BUDREVIČIENĖ (audimas), Vilkija

KLAIPĖDOS APSKRITIS

II vieta – Adolfas VILUCKIS (medžio skulptūra), Kretinga
II vieta – Rita LYGUTIENĖ (mezgimas), Gargždai

III vieta – Juozas RAMANAUSKAS (tapyba), Gargždai
III vieta – Robertas SIMAITIS (keramika), Neringa

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

II vieta – Eduardas KONČIUS (tapyba), Marijampolė
II vieta – Saulius ČĖSNA (medžio drožyba), Kalvarija
II vieta – Klemensas KVAINAUSKAS (kryždirbystė), Marijampolė

III vieta – Povilas JUCIUS (medžio skulptūra), Vilkaviškis
III vieta – Rasa STRIOKIENĖ (audimas), Vilkaviškis
III vieta – Povilas JUCIUS (kryždirbystė), Vilkaviškis

PANEVĖŽIO APSKRITIS

II vieta – Vytenė REPŠIENĖ (margučiai), Biržų r.

III vieta - Valentinas BUTKUS (medžio skulptūra), Ukmergė
III vieta – Janina JATAUTIENĖ (pintinės juostos), Panevėžys

ŠIAULIŲ APSKRITIS

II vieta – Elena ADOMAITIENĖ (tapyba), Akmenė
II vieta – Virgilija Silvestra ŠUFINSKIENĖ (keramika), Šiaulių r.

III vieta – Angelė STEPONAVIČIENĖ (karpiniai), Šiauliai
III vieta – Nijolė SMAILIENĖ (pynikai), Šiauliai

TAURAGĖS APSKRITIS

II vieta – Laimutė JUZIKĖNAITĖ AŠMONAITIENĖ (tapyba), Jurbarkas
II vieta – Adelė ŠLYTERIENĖ (audimas), Jurbarko r.
II vieta – Klemensas LOVČIKAS (kryždirbystė), Šilalės r.

TELŠIŲ APSKRITIS

II vieta – Steponas KAMINAS (medžio skulptūra), Telšiai
II vieta – Virgilijus MIKUCKIS (kalvystė), Mažeikiai

III vieta – Antanas KNIUKŠTA (medžio skulptūra), Plungės r.

UTENOS APSKRITIS

II vieta – Palmyra SIRVYDYTĖ (tapyba), Utenos r.
II vieta – Stefanija GASIŪNAITĖ (audimas), Utenos r.

III vieta – Andrėjus DENISENKO (tapyba), Visaginas
III vieta – Angelė BRAKINIENĖ (audimas), Zarasai

VILNIAUS APSKRITIS

II vieta – Adolfina GERMANAVIČIENĖ (karpiniai), Vilniaus r.
II vieta – Raisa VALDAJEVAITĖ (mezgimas), Kaunas

III vieta – Nijolė JURĖNIENĖ (karpiniai), Vilnius
III vieta – Jonas BUGAILIŠKIS (muzikos instrumentai), Vinius
III vieta – Kęstutis NORUŠIS (kryždirbystė), Širvintos