Lietuvos nacionalinis kultūros centras - 2010 m. "Aukso vainiko" laureatai

Baltica
2010 m. "Aukso vainiko" laureatai
                               2010 metų respublikinės konkursinės 
                                         Liaudies meno parodos 
                                               AUKSO VAINIKAS 
                                                     Laureatai


                              
Marija Danilaitienė (audėja),                Elena Adomaitienė (tapytoja),                 Rimantas Zinkevičius           
        Vilkaviškis                                                  Akmenė                                                (medžio drožėjas),     
                                                                                                                                                   
Ukmergė 

Regioninių turų laureatai

                                
Alytaus apskritis

I vietaGintautas AKSTINAS (medžio skulptūra), Druskininkai

I vietaVitas KAŠĖTA (pynimas iš vytelių), Alytus  

I vietaSaulius LAMPICKAS (kryždirbystė), Alytus

 

Kauno apskritis

 

I vietaAugustinas TERESIUS (medžio skulptūra), Kauno rajonas

I vietaBirutė VIRŠULAITĖ (audimas),Kaunas

 

Klaipėdos apskritis

 

I vietaRasuolė ŠLAJIENĖ (audimas), Klaipėda

 

Marijampolėsapskritis

 

I vietaEduardas KONČIUS            (tapyba), Marijampolė

I vietaMarija DANILAITIENĖ (audimas), Vilkaviškis

I vietaRaimundas BLAŽAITIS (kryždirbystė), Vilkaviškio rajonas

 

Panevėžio apskritis

 

I vietaJonas TVARDAUSKAS,(medžio skulptūra ),  Anykščiai

I vietaVirgilijus GALIAUSKAS (kalvystė), Panevėžys

 

Šiaulių apskritis

 

I vietaElena ADOMAITIENĖ (tapyba), Akmenė

I vietaRegina MATAITIENĖ (keramika), Šiaulių rajonas

 

 

Tauragės apskritis

 

I vietaJuozas VIDEIKA, (medžio skulptūra) Jurbarko rajonas

I vietaLaimutė AŠMONAITIENĖ, (mezgimas-riešinės) Jurbarkas

I vietaKlemensas LOVČIKAS, (kryždirbystė) Šilalės rajonas

 

Telšių apskritis

 

I vieta Pranas DUŽINSKAS, (medžio skulptūra) Telšių rajonas

I vieta Antanas VAŠKYS, (kaukės) Plungės rajonas

 

Utenos apskritis

 

I vietaJadvyga BALTIENĖ (audimas), Utenos rajonas

I vietaPranas SAVICKAS (kryždirbystė), Zarasai

 

Vilniaus apskritis

 

I vietaKlaidas NAVICKAS (karpiniai), Vilnius

I vietaEvaldas KAPČIUS (kalvystė), Vilnius

I vietaRimantas ZINKEVIČIUS (kryždirbystė), Ukmergės rajonas


Regioninių turų II ir III vietų laureatai 
                                      


Alytaus apskritis

 

II vieta – Saulius Lampickas (medžio skulptūra), Alytus

II vieta – Audronė Lampickienė (margučiai), Alytus

 

III vieta – Antanas Česnulis (medžio skulptūra), Druskininkų savivaldybė

III vieta – Danutė Alubauskienė (audimas), Varėnos r.

 

Kauno apskritis

 

II vieta – Regina Juodžbalienė (tapyba), Kauno r.

II vieta – Daiva Kemežienė (mezgimas), Kaunas

 

III vieta – Dalia Žalimienė (tapyba), Kauno r.

III vieta – Vitas Triukas (pynimas iš vytelių), Kauno r.

 

Klaipėdos apskritis

 

II vieta – Giedrius Venskus (medžio skulptūra), Palanga

II vieta – Valerija Jurevičienė (siuvinėjimas), Klaipėdos r.

 

III vieta – Petras Murmokas (tapyba), Klaipėda

III vieta – Adolfas Andrejus Viluckis (kaukės), Klaipėdos r.

 

Marijampolėsapskritis

 

II vieta – Antanas Šergalis (tapyba), Marijampolė

II vieta – Janina Blažukienė (audimas), Vilkaviškis

II vieta – Povilas Jucius (kryždirbystė), Vilkaviškio r.

 

III vieta – Alesė Martinkienė (tapyba), Marijampolė

III vieta – Jūratė Greifenbergerienė (mezgimas), Kazlų Rūda

III vieta – Klemensas Kvainauskas (kryždirbystė), Marijampolė

 

Panevėžio apskritis

 

II vieta – Vytautas Ulevičius (medžio skulptūra), Kėdainių r.

II vieta – Gvidas Vilys (pintinės juostos), Panevėžys

 

III vieta – Vytautas Jackūnas (medžio skulptūra), Pasvalys

III vieta – Dalia Bernotaitė-Janušienė (audimas), Anykščių r.

 

Šiaulių apskritis

 

II vieta – Angelė Steponavičienė (karpiniai), Šiauliai

II vieta – Eugenijus Arbušauskas (kaukės), Radviliškis

 

III vieta – Eduardas Titas (medžio skulptūra), Radviliškis

III vieta – Virginija Norkienė (margučiai), Kelmės r.

Tauragės apskritis

 

II vieta – Antanas Martinaitis (medžio skulptūra), Jurbarkas

II vieta – Aleksas Urbonas (lazdos), Šilalės r.

 

III vieta – Alfonsas Maulius (medžio skulptūra), Šilalė

III vieta – Adelė Šlyterienė (audimas), Jurbarko r.

III vieta – Alvydas Pocius (kryždirbystė), Šilalės r.

 

Telšių apskritis

 

II vieta – Nijolė Daučiūnaitė (karpiniai), Mažeikiai

II vieta – Virginijus Mikuckis (kalvystė), Mažeikių r.

 

III vieta – Zuzana Radvilavičienė (tapyba), Plungė

III vieta – Birutė Petrikienė (keramika – švilpukai), Telšiai

 

Utenos apskritis

 

II vieta – Petras Lopeta (tapyba), Utena

II vieta – Odeta Bražėnienė (karpiniai – užuolaidėlės), Utena

II vieta – Jonas Mackevičius (kryždirbystė), Zarasai

 

III vieta – Rima Vitaitė (tautiniai kostiumai – siuvimas ir audimas), Zarasai

 

Vilniaus apskritis

 

II vieta – Julijanas Gridziuška (medžio skulptūra), Širvintų r.

II vieta – Vita Babičienė (audimas – rinktinės juostos), Vilnius

II vieta – Valentas Butkus (kryždirbystė), Ukmergės r.

 

III vieta – Valentinas Šikšnys (tapyba), Vilnius

III vieta – Elena Jablonskaitė (audimas), Švenčionių r.

III vieta – Kęstutis Norušis (kryždirbystė), Širvintų r.