Baltica
2011 m. „Aukso vainiko“ laureatai
 2011 metų respublikinės konkursinės 
 Liaudies meno parodos 
 AUKSO VAINIKAS 
 Laureatai     


 Skulptorius Kazimieras Striaupa iš Plungės rajono Dovainių kaimo (antrąsyk)



Sodų kūrėja Janina Pauliukevičienė iš Švenčionių rajono Naujojo Strūnaičio kaimo




 Kryždirbys Klemensas Lovčikas iš  Šilalės rajono Upynos
 
 

Regioninių turų laureatai

 

Alytaus apskritis 

Daiva BALIUKEVIČIENĖ (skulptūra), Alytus

Kazimieras BABRAVIČIUS (kalvystė), Alytus

Saulius LAMPICKAS (kryždirbystė), Alytus

 

Kauno apskritis 

Adolfas TERESIUS (skulptūra), Garliava, Kauno r.

Inga SAMOŠKIENĖ (keramika), Kaunas

Rimantė BUTKUVĖ (kryždirbystė), Puzonių k., Birštono sav.

 

Klaipėdos apskritis 

Adolfas VILUCKIS (skulptūra), Kretinga

Albertas BUKAUSKAS (juvelyrika), Palanga

 

Marijampolės apskritis 

Eduardas KONČIUS (tapyba), Marijampolė

Antanas LASTAUSKAS (kaukės), Kalvarija

Raimondas BLAŽAITIS (kryždirbystė), Alvitas, Vilkaviškio r.

 

Panevėžio apskritis 

Vytautas PASTARNOKAS (tapyba), Nociūnai, Kupiškio r.

Vytautas KRYŽEVIČIUS (kalvystė), Panevėžys

 

Šiaulių apskritis 

Antanina PUKĖNIENĖ (tapyba), Šiauliai

Silvestra Virgilija ŠUFINSKIENĖ (keramika), Kuršėnai, Šiaulių r.

 

Tauragės apskritis 

Antanas MARTINAITIS (skulptūra), Jurbarkas

Mindaugas TUROLEVIČIUS (keramika), Vytogala, Šilalės r.

Klemensas LOVČIKAS (kryždirbystė), Upyna, Šilalės r.

 

Telšių apskritis 

Kazimieras STRIAUPA (skulptūra), Dovainių k., Plungės r.

Virgilijus MIKUCKIS (kalvystė), Mažeikiai

 

Utenos apskritis 

Povilas Petras LOPETA (tapyba), Utena

Rimutė VITAITĖ (tautiniai kostiumai), Zarasai
 
 

Vilniaus apskritis 

Valentas BUTKUS (skulptūra), Bakšionių k., Ukmergės r.

Janina PAULIUKEVIČIENĖ (sodai), Naujasis Strūnaitis, Švenčionių r.

Kęstutis NORUŠIS (kryždirbystė), Širvintos

 

 Regioninių turų antrųjų ir trečiųjų vietų laimėtojai

 

Alytaus apskritis 

II vieta – Gintautas Akstinas (skulptūra), Druskininkai, Audronė Lampickienė (margučiai), Alytus

III vieta – Kęstutis Pautienius (skulptūra), Alytus, Lina Kabelkaitė (siuvinėjimas), Lazdijai

 

Kauno apskritis 

II vieta – Teresė Simonaitienė (tapyba), Piliuona, Kauno r., Ričardas Grekavičius (kalvystė), Kaunas

III vieta – Dalia Žalimienė (tapyba), Piliuona, Kauno r., Edmundas Akulauskas (medžio drožyba), Kaunas

 

Klaipėdos apskritis 

II vieta  –   Petras Murmokas (tapyba), Klaipėda, Angelė Rauktienė (margučiai), Balčių k. Šilutės r.

III vieta  –   Juozas Ramanauskas (tapyba), Gargždai, Klaipėdos r., Rita Lygutienė (riešinės), Gargždai, Klaipėdos r.

 

Marijampolės apskritis 

II vieta – Birutė Jakštienė (tapyba), Kudirkos Naumiestis, Šakių r., Janina Blažukienė (suvalkietiškos prijuostės), Vilkaviškis

III vieta – Aida Plaušinaitienė (tapyba), Valenčiukų k., Šakių r., Asta Strašauskienė (keramika), Smilgių k., Marijampolės r.

 

Panevėžio apskritis 

II vieta  – Rimantas Zinkevičius (skulptūra), Juodausių k., Ukmergės r., Vytautas Petrauskas (juvelyrika), Panevėžys

III vieta – Valentas Butkus (skulptūra), Bakšionių k., Ukmergės r., Vytenė Repšienė (margučiai), Vabalninkas, Biržų r.

 

Šiaulių apskritis 

II vieta  – Jonas Bražiūnas (skulptūra), Šiauliai, Saulius Tamulis (kaukės), Šiauliai

III vieta  –  Vaclovas Onaitis (skulptūra), Šiauliai, Irena Kryžanauskienė (audimas), Šiauliai

 

Tauragės apskritis 

II vieta – Juozas Videika (skulptūra), Jurbarkas, Milana Jaceničienė (lovatiesės), Tauragė

III vieta – Alfonsas Maulius (skulptūra), Šilalė, Laimutė Juzikėnaitė-Ašmonaitienė (riešinės), Jurbarkas

 

Telšių apskritis 

II vieta – Pranas Dužinskas (skulptūra), Tryškiai, Telšių r., Česlovas Pečetauskas (kalvystė), Mažeikiai

III vieta – Alma Krapauskienė (tapyba), Tirkšliai, Mažeikių r., Adelė Monstavičienė (siuvinėjimas), Mažeikiai

 

Utenos apskritis 

II vieta – Genovaitė Adiklienė (tapyba), Utena, Rimantas Jonas Semėnas (kaukės), Utena

III vieta – Nijolė Nagienė (tapyba), Utena, Zita Indriūnienė (sodai), Utena

 

Vilniaus apskritis 

II vieta – Julijanas Gridziuška (skulptūra), Alionių k., Širvintų r., Juozas Stankevičius (kalvystė), Pranas Petronis (kryždirbystė), Anykščiai

III vieta – Stanislava Bijeikienė (tapyba), Jonas Bugailiškis (muzikos instrumentai), Vilnius


Pranešimas spaudai