Baltica
2012 m. „Aukso vainiko“ laureatai

 2012 metų respublikinės konkursinės 
 Liaudies meno parodos 
 AUKSO VAINIKAS 
 Laureatai
      

                     
Skulptorius Adolfas Teresius iš Garliavos (Kauno r.)           
 

       
                             Margučių margintoja Angelė Rauktienė iš Balčių kaimo (Šilutės r.)                   
 
 
   
Kryždirbys Saulius Lampickas iš Alytaus

 

Regioninių turų laureatai

 

Alytaus apskritis

Daiva BALIUKEVIČIENĖ (skulptūra), Alytus

Audronė LAMPICKIENĖ (margučiai), Alytus

Saulius LAMPICKAS (kryždirbystė), Alytus

 

Kauno apskritis

Adolfas TERESIUS (skulptūra), Garliava, Kauno r.

Ričardas GREKAVIČIUS (kalvystė), Kaunas

 

Klaipėdos apskritis

Juozas RAMANAUSKAS (tapyba), Gargždai, Kauno r.

Angelė RAUKTIENĖ (margučiai), Balčių k., Šilutės r.

 

Marijampolės apskritis

Eduardas KONČIUS (tapyba), Marijampolė

Janina BLAŽUKIENĖ (kaišytinės prijuostės), Vilkaviškis

Raimondas BLAŽAITIS (kryždirbystė), Alvitas, Vilkaviškio r.

 

Panevėžio apskritis

Juozas ČEPULIS (skulptūra), Rokiškis

Vytenė REPŠIENĖ (margučiai), Vabalninkas, Rokiškio r.

Vidmantas ZAKARKA (kryždirbystė), Panemunėlis, Rokiškio r.

 

Šiaulių apskritis

Jonas BRAZIŪNAS (skulptūra), Šiauliai

Birutė Celstina KMITAITĖ (lovatiesės), Kelmė

 

Tauragės apskritis

Alfonsas MAULIUS (skulptūra),  Šilalė

Milana JECENIČIENĖ (lovatiesės), Tauragė

Alvydas POCIUS (kryždirbystė), Dvarčių k., Šilalės r.

Telšių apskritis

Pranas DUŽINSKAS (skulptūra),  Tryškiai, Telšių r.

Ona VALICKIENĖ (kaukės), Telšiai

Antanas VAŠKYS (kryždirbystė), Plokštinė, Plungės r.

 

Utenos apskritis

Nijolė NAGIENĖ (tapyba), Utena

Vytautas VALIUŠIS (keramika), Leliūnai, Utenos r.

 

Vilniaus apskritis

Aldona SKĖRAITYTĖ (tapyba), Vilnius

Genovaitė  VARANECKIENĖ (siuvinėjimas), Vilnius

Pranas PETRONIS (kryždirbystė), Anykščiai

 

 

Regioninių turų antrųjų ir trečiųjų vietų laimėtojai

 

Alytaus apskritis

II vieta – Gintautas Akstinas (skulptūra), Druskininkai, Lina Živatkauskaitė-Žaliauskienė (riešinės, pirštinės), Lazdijai, Antanas Česnulis  (kryždirbystė), Naujasodės k., Druskininkų sav.

III vieta – Zenonas Bulgakovas (tapyba), Alytus, Danutė Bozienė (juostos), Alytus

Kauno apskritis

II vieta – Rimantė Butkuvė (skulptūra), Puzonių k., Kauno r.,  Aurelija Rukšaitė (juostos), Kaunas

III vieta – Regina Juodžbalienė (tapyba), Piliuona, Kauno r., Edmundas Akulauskas (medžio drožyba), Kaunas, Jolanta Levinskienė (pirštinės), Kaunas

Klaipėdos apskritis

II vieta – Jonas Sabaitis (tapyba), Klaipėda, Zita Paulikienė (tautiniai kostiumai, skaros), Gargždai, Klaipėdos r.

III vieta – Edvardas Stalmokas (tapyba), Kretinga, Virginijus Vaičiūnas (taikomieji medžio dirbiniai), Kretingos r.

 

Marijampolės apskritis

II vieta – Kęstutis Pautienius (skulptūra), Marijampolė, Vytautas Šopa (keramika), Kazlų Rūda

III vieta – Birutė Jakštienė (tapyba), Kudirkos Naumiestis, Šakių r., Alma Kisnieriūtė (keramika), Marijampolė

Panevėžio apskritis

II vieta – Arūnas Vilkas (skulptūra), Panevėžys, Ona Gražina Kudrickienė (juostos), Panevėžys

III vieta – Genovaitė Karpavičienė (tapyba), Panevėžys, Dalia Bernotaitė-Janušienė (lovatiesės), Niūronių k., Anykščių r.

Šiaulių apskritis

II vieta – Vaclovas Onaitis (skulptūra), Šiauliai, Stanislovas Špukas (kalvystė), Radviliškis

III vieta – Angelė Steponavičienė (karpiniai), Šiauliai, Neda Mackonienė (margučiai)

Tauragės apskritis

II vieta – Valė Teresė Plienaitienė (tapyba), Smalininkai, Jurbarko r., Zenonas Radvilas (juvelyrika), Tauragė

III vieta – Juozas Videika (skulptūra), Jurbarkas, Edmundas Štulas (kalvystė), Vensloviškių k., Jurbarko r.

Telšių apskritis

II vieta – Vytas Jaugėla (skulptūra), Gintališkės k., Plungės r., Antanas Gricius (juvelyrika), Telšiai

III vieta – Alma Krapauskienė (tapyba), Tirkšliai, Mažeikių r., Sigitas Leščiauskas (akmens skulptūra), Telšiai

Utenos apskritis

II vieta – Anelė Araminienė (skulptūra), Gudeniškių k, Utenos r., Janina Čekelienė, Teresė Sabaliauskienė (siuvinėjimas), Molėtų r.

III vieta – Genovaitė Adiklienė (tapyba), Utena, Gita Juškėniėnė (karpiniai), Utena, Virginija Kazancevienė (margučiai), Zarasai

Vilniaus apskritis

II vieta – Klaidas Navickas (karpiniai), Vilnius,  Roma Gudaitienė (sodai), Vilnius, Tautvilas Kazimieras Radzevičius (kryždirbystė), Klinkų k., Vilniaus r.

III vieta – Joana Imbrasienė (karpiniai), Glitiškės, Vilniaus r., Matilda Jucienė (juostos), Vilnius, Kęstutis Norušis (kryždirbystė), Širvintos
  

Pranešimas spaudai