Dainų diena 2018
Tramtatulis 2007 laureatai

LIETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ –  LIAUDIES
KŪRYBOS ATLIKĖJŲ – KONKURSO  TRAMTATULIS 2007
LAUREATAI ir DIPLOMANTAI

Sveikiname visus !

Geriausias iš geriausių liaudies kūrybos atlikėjas – smuikininkas, dainininkas, armonikininkas PAULIUS KOVALENKO / Kauno r. Domeikavos gimnazijos vaikų folkloro ansamblis „Serbentėlė“
Mokytoja Daiva Bradauskienė

Muzikantų muzikantas – kanklininkas, bandonininkas VILIUS MARMA / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytojai:Laimutė Stasė Proškutė, Algirdas Kasperavičius

LAUREATAI

A grupė

PALANGOS MIESTAS
Dainininkė Ieva GABRYTĖ / Palangos moksleivių klubas
Mokytoja Valdonė Juozapavičienė

MOLĖTŲ RAJONAS
Dainininkė Žiedūnė DUBNIKOVAITĖ / Molėtų kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Kukutis“
Mokytoja Rita Pelakauskienė

UTENOS RAJONAS
Pasakotoja Viltė SUBAČIŪTĖ / Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“ folkloro ansamblis „Kupolytė“
Mokytoja Elena Kiškienė

PANEVĖŽIO RAJONAS
Pasakotojas Ernestas JUŠKA / Panevėžio r. Bernatonių darželis-mokykla
Mokytoja Rita Pankinaitė

B grupė

KAUNO RAJONAS
Dainininkas Rokas JANICKAS / Kauno r. Domeikavos gimnazija
Mokytoja Daiva Bradauskienė

KĖDAINIŲ RAJONAS
Dainininkė Rūtenė KRETAVIČIŪTĖ / Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla
Mokytoja Diana Dovydavičiūtė

MOLĖTŲ RAJONAS

Dainininkė Živilė ŽALALYTĖ / Molėtų kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Kukutis“
Mokytoja Rita Pelakauskienė

ŠILALĖS RAJONAS
Pasakotoja Alina ŠEMETAITĖ / Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija
Mokytoja Rima Milkintienė

MOLĖTŲ RAJONAS
Dainininkių grupė: Austėja LOVČIKAITĖ, Germantė LOVČIKAITĖ, Rūta LOVČIKAITĖ / Molėtų kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Kukutis“
Mokytoja Rita Pelakauskienė

VILNIAUS MIESTAS
Dainininkės Barbora ir Veronika GUŽELYTĖS / Vilnius
Mokytoja Rasa Guželienė

 VILNIAUS MIESTAS
Birbynininkas Vilius ŠMATAVIČIUS / Vilniaus Viršuliškių vidurinės mokyklos folkloro ansamblis „Viršulis“
Mokytoja Dalia Šmatavičienė

PRIENŲ RAJONAS
Smuikininkė Akvilė RUOČKUTĖ / Prienų „Žiburio“ gimnazija
Mokytoja Roma Ruočkienė

KLAIPĖDOS MIESTAS
Armonikininkas Tautvydas KIRSNYS / Klaipėda
Mokytojas Alvydas Vozgirdas

VILNIAUS MIESTAS
Ragininkai: Deimantas ARMANAVIČIUS, Mantas DRAZDYS, Arūnas KUOSA, Jonas PETRAVIČIUS, Nojus ZARANKA / Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
Mokytoja Rūta Navickienė

UTENOS RAJONAS
Dainininkai: Gerda BARTUŠEVIČIŪTĖ, Gytis GURKLYS / Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“ folkloro ansamblis „Kupolytė“
Mokytoja Elena Kiškienė

KAUNO MIESTAS
Skudutininkai: Ignas KILIJONAS, Andrius DARČIANOVAS, Rolandas ŠTREIMIKIS, Justinas ŠLOPŠNYS / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytoja Alvyda Česienė

KLAIPĖDOS MIESTAS
Instrumentinė grupė:Valdas LINIAUSKAS, Domantas KIRSNYS, Juozas ZAKARAUSKAS, Tautvydas KIRSNYS / Klaipėdos Prano Mašioto vidurinė mokykla
Mokytojas Alvydas Vozgirdas

KLAIPĖDOS MIESTAS
Instrumentinė grupė:Audinga JANKUTĖ, Svajonė MAČERNIUTĖ, Julija RUŠINSKYTĖ / Klaipėdos vaikų folkloro ansamblių „Versmelė“ ir „Kuršiukai“ bendra kapela
Mokytojai: Ingrida Jankienė, Vaidotas Macijauskas

C grupė

KAUNO MIESTAS
Dainininkė Vytautė RADZEVIČIŪTĖ / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytojos: Laimutė Stasė Proškutė, Giedrė Ramunė Pečiulienė

KAUNO MIESTAS
Bandonininkas Rokas STANISLOVAS / Kauno „Vyturio“ vidurinė mokykla
Mokytojas Andrius Morkūnas

KAUNO MIESTAS
Kanklininkas Gytis KILIJONAS / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytoja Alvyda Česienė

ŠAKIŲ RAJONAS
Smuikininkė Raimonda ČERNEVIČIŪTĖ / Šakių r. Patašinės laisvalaikio salė
Mokytoja Nijolė Černevičienė

PASVALIO RAJONAS
Kanklininkė Rūta BARTAŠIŪTĖ / Pasvalio kultūros centro Valakėlių filialas
Mokytojas Albertas Bartašius

KLAIPĖDOS MIESTAS
Cimbolininkė Julija RUŠINSKYTĖ /Klaipėdos etnokultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Kuršiukai“
Mokytojas Vaidotas Macijauskas

PLUNGĖS RAJONAS
Dainininkai:Agnė, Simonas ir Sigitas GULBINSKIAI / Plungės r. Kulių kultūros centro folkloro ansamblis
Mokytoja Mirga Gulbinskienė

ŠIAULIŲ MIESTAS
Daudytininkai: Žilvinas ADOMAITIS, Aurimas ČEPAS / Šiaulių „Saulėtekio“ vidurinė mokykla
Mokytojas Arūnas Stankus

BIRŽŲ RAJONAS
Skudutininkės: Šarūnė NIAURAITĖ, Deimantė ULEVIČIŪTĖ, Vaiva KUPRYTĖ, Rūta PRANIAUSKAITĖ, Ieva SIMĖNAITĖ /Biržų „Saulės“gimnazija
Mokytoja Nijolė Kaulinienė

KAUNO MIESTAS
Šeimos (brolių ir seserų) instrumentinė grupė: Eivyda, Mintautė, Jaunutis, Vaidilė, Jogundas JUŠKIAI / Kauno 1-osios muzikos mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Ratilėlis“
Mokytoja Birutė Nemčinskienė

DIPLOMANTAI

A grupė

KAUNO RAJONAS
Dainininkė Dalia MACKONYTĖ / Kauno r. Ežerėlio vidurinė mokykla
Mokytoja Jūratė Mackonienė

PASVALIO RAJONAS
Dainininkė Laura GAIDŽIŪNAITĖ /Pasvalio r. vaikų darželio „Eglutė“ Mikoliškio filialas „Gaidelis“
Mokytoja Rasa Andžiuvienė

KĖDAINIŲ RAJONAS
Dainininkas Gabrielius MIKULSKIS / Kėdainių mokykla–darželis „Puriena“
Mokytoja Dalia Ivoškienė

ŠILALĖS RAJONAS
Dainininkė Gilmė DAINYTĖ / Šilalės r., Kaltinėnai
Mokytoja Diana Skvarčinskaitė

AKMENĖS RAJONAS
Dainininkas Jomantas VALIULIS / Naujosios Akmenės vaikų lopšelis-darželis „Žvaigždutė“
Mokytoja Ona Deniušienė

JONIŠKIO RAJONAS
Dainininkė- kanklininkė Greta PETRAITYTĖ / Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“
Mokytoja Gražina Pamparienė

ROKIŠKIO RAJONAS
Pasakotojas Deividas MALCA / Rokiškio muzikos mokykla
Mokytoja Laima Bieliūnienė

ŠIAULIŲ MIESTAS
Pasakotojas Tomas FOKINAS / Šiaulių lopšelis-darželis „Eglutė“
Mokytoja Vita TAUČIENĖ

KAUNO MIESTAS
Smuikininkas Imantas LUKENSKAS / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytoja Margarita Perednytė

B grupė

KAUNO MIESTAS
Dainininkas Povilas BIELSKIS / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytoja Giedrė Ramunė Pečiulienė

VARĖNOS RAJONAS
Dainininkė Kristina RAČKAUSKAITĖ / Varėnos r. Nedzingės pagrindinė mokykla
Mokytojas Kęstutis Taraila

ŠIAULIŲ RAJONAS
Pasakotojas Kazimieras LUBYS / Šiaulių r., Raudėnai
Mokytoja Jovita Lubienė

VILNIAUS MIESTAS
Pasakotoja Ugnė DULSKYTĖ / Vilniaus Viršuliškių vidurinės mokyklos folkloro ansamblis „Viršulis“
Mokytoja Dalia Šmatavičienė

KUPIŠKIO RAJONAS
Pasakotojas Denas VILIMAS / Kupiškio r. Šimonių pagrindinė mokykla
Mokytoja Lina Kilienė

VILNIAUS MIESTAS
Dainininkai: Dominykas KOVALIOVAS, Aleksandras MALYŠEVAS / Vilniaus m. Naujosios Vilnios muzikos mokykla
Mokytoja Rita Katinienė

PAKRUOJO RAJONAS
Dainininkai: Rugilė BAUŽAITĖ, Nerijus ŽEMAITIS / Pakruojo r. Pamūšio pagrindinė mokykla
Mokytoja Zita Kapučinskienė

KAUNO MIESTAS
Dainininkai: Akvilė KALAUŠYTĖ, Emilija ČEKAVIČIŪTĖ / Kauno 1-oji muzikos mokykla
Mokytoja Giedrė Ramunė Pečiulienė

ŠIAULIŲ MIESTAS
Dainininkės (sutartinių atlikėjos): Damilė MARTINAITYTĖ, Greta STONYTĖ, Ieva ČEKANSKYTĖ /Šiaulių Gegužių vidurinė mokykla
Mokytoja Rosita Kalinienė

BIRŽŲ RAJONAS
Kanklininkė Justina MAGELINSKAITĖ /Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla
Mokytoja Aušra Trapulionytė

PANEVĖŽIO RAJONAS
Armonikininkė Danguolė AUGULYTĖ / Panevėžio r. Miežiškių kultūros centras
Mokytoja Aldona Petrulaitienė

JURBARKO RAJONAS
Instrumentinė grupė: Edas STANAITIS, Simona NEKRAŠAITĖ, Aistis MIČULIS, Mykolas MOCKAITIS, Deividas IVAŠKEVIČIUS /Jurbarko kultūros centro vaikų folkloro kapelija „Pasagėlė“
Mokytoja Aušra Mičulė

VILNIAUS MIESTAS
Skudutininkai: Raimondas BARANAUSKAS, Vladislav ČEČĖNIKOV, Šarūnas MACKONIS, Darijuš OLECHNOVIČ, Arnas TEREKAS / Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
Mokytoja Rūta Navickienė

PANEVĖŽIO RAJONAS
Instrumentinė grupė: Laura SKEIVERYTĖ, Eurika PAJAUJYTĖ, Monika MARGEVIČIŪTĖ, Aira ŠVAIKAUSKAITĖ / Panevėžio r. Miežiškių kultūros centras
Mokytoja Aldona Petrulaitienė

ŠAKIŲ RAJONAS
Kanklininkės: Renata DOMEIKAITĖ, Milda KVEDARAITĖ, Lina BARTKUTĖ, Indrė LINGYTĖ,/ Šakių r. Patašinės laisvalaikio salė
Mokytojas Jaunius Vylius

BC grupė

KAUNO MIESTAS
Ragininkai: Gytis KILIJONAS, Paulius IBĖNAS, Julius MAČIULAITIS, Povilas PUKELIS, Arminas ŽALIAUSKAS / Kauno 1 – oji muzikos mokykla
Mokytoja Alvyda Česienė

PALANGOS MIESTAS
Instrumentinė grupė: Rūta ŠEDUIKYTĖ, Austėja ŠEDUIKYTĖ, Rūta ŠEDUIKYTĖ, Milda LUOTYTĖ / Palangos moksleivių klubo folkloro studija „Kikilis“
Mokytoja Diana Šeduikienė

PALANGOS MIESTAS
Instrumentinė grupė: Veronika KONAITĖ, Violeta KONAITĖ, Dovilė SAVICKAITĖ, Adomas BITINAS / Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokykla
Mokytoja Jurgita Petkutė - Marcinkienė

C grupė

VARĖNOS RAJONAS
Dainininkė Judita Jakubavičiūtė / Varėnos „Ryto“ vidurinė mokykla
Mokytoja Aldona Jakubavičienė

KAUNO MIESTAS
Dainininkė Nida ŠEREIKAITĖ / Kauno folkloro – žygeivių klubas „Gilė“

TELŠIŲ RAJONAS
Dainininkės: Viltautė ŽVIRZDINAITĖ, Monika ŠAČKUTĖ / Telšių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Čiučiuruks“
Mokytoja Rita Macijauskienė

KUPIŠKIO RAJONAS
Dainininkės (sutartinių atlikėjos): Monika DIČKUTĖ, Arevik BABAJAN, Dovilė KIRDAITĖ / Kupiškio muzikos mokykla
Mokytoja Rita Stankevičienė

ZARASŲ RAJONAS
Dainininkės (sutartinių atlikėjos): Augustė GAIDYTĖ, Julija KLIMAITĖ, Aleksandra ČIŽIKAITĖ / Zarasų kultūros centro folkloro ansamblis „Oželis“
Mokytoja Rima Vitaitė

ŠIAULIŲ MIESTAS
Dainininkės (sutartinių atlikėjos): Rugilė LATVĖNAITĖ, Dovilė ŠIDLAUSKAITĖ, Goda BUTKUTĖ, Marija KOSKUTĖ / Šiaulių Juventos mokyklos ir J. Janonio gimnazijos folkloro ansamblis „Jorė“
Mokytoja Angelė Kavaliauskienė

 KRETINGOS RAJONAS
Pasakotojas Antanas GALDIKAS / Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla
Mokytoja Dalia Puotrienė

KELMĖS RAJONAS
Pasakotoja Justina ZELBAITĖ / Kelmės r. Kražių kultūros centro Karklėnų filialas
Mokytoja Danutė Tautkutė

ŠAKIŲ RAJONAS
Pasakotojas Adas BURKŠAITIS / Šakių r. Lukšių Vinco Grybo vidurinė mokykla
Mokytoja Veronika Subotina

VILNIAUS MIESTAS
Daudytininkas Marius GRIGANAVIČIUS / Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
Mokytoja Rūta Navickienė

VILNIAUS MIESTAS
Smuikininkė Aušrinė GARSONAITĖ / Vilniaus M. K. Čiurlionio nacionalinė menų gimnazija
Mokytoja Gaila Kirdienė

TELŠIŲ RAJONAS
Smuikininkai: Jūratė BOMBLAUSKAITĖ, Benas JURKEVIČIUS / Telšių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Čiučiuruks“
Mokytoja Rita Macijauskienė

ŠIAULIŲ MIESTAS
Lamzdelininkės: Ieva IVANAUSKAITĖ, Otilija TAUČIŪTĖ / Šiaulių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Abrūsėlis“
Mokytoja Vita Taučienė

KAUNO MIESTAS
Bandonininkai: Ieva ŽEKEVIČIŪTĖ, Vilius MARMA / Kauno „Vyturio“ vidurinė mokykla ir 1-oji muzikos mokykla
Mokytojas Algirdas Kasperavičius

ŠIAULIŲ MIESTAS
Skudutininkai: Ginaras ANDRUŠKEVIČIUS, Egidijus POCIUS / Šiaulių „Saulėtekio" vidurinė mokykla
Mokytojas Arūnas Stankus

Lietuvos liaudies kultūros centras